Hanna Lis, Viva! 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
TYLKO U NAS!

Hanna Lis straciła program? Mamy stanowisko dziennikarki i TVN

Konrad Szczęsny 2 grudnia 2016 13:15
Hanna Lis, Viva! 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Hanna Lis straci program „Bez Planu”? Takie doniesienia pojawiły się dzisiaj w jednym z tabloidów. – Nie wiem, skąd wzięły się te informacje, skoro na początku tego tygodnia zapadła decyzja o kontynuacji formatu – mówi w rozmowie z Viva.pl gwiazda.

 

Polecamy też: „Światowy Express” Hanny Lis. Jak prezenterka „Bez Planu” podbiła kontynenty i telewizję?

Hanna Lis o zdjęciu z anteny programu „Bez Planu”

Sensacyjne informacje na ten temat zelektryzowały media. Ponoć za decyzją o zdjęciu formatu z anteny stała niska oglądalność programu. To o tyle dziwne, że według badań przeprowadzonych na zlecenie portalu Wirtualne Media, TVN Style w momencie emisji „Bez Planu” był liderem oglądalności wśród stacji o profilu lifestyle'owym, pokonując m.in. Polsat Cafe i TTV.

 

Zapytaliśmy Hannę Lis, ile jest prawdy w tych sensacyjnych doniesieniach.

Naprawdę nie wiem, skąd wzięły się takie informacje. To o tyle dziwne, że na początku tego tygodnia zapadła decyzja o kontynuacji „Bez Planu”. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, zdjęcia do drugiego sezonu będą realizowane jeszcze w tym roku. Jeśli nie, ruszą od stycznia – zapewnia nas prezenterka. Dodaje również, że nie wie, z czego wynikają te plotki. – Być może nie przez wszystkich w branży jestem lubiana? – śmieje się dziennikarka.

TVN o zdjęciu z anteny programu „Bez Planu”

O komentarz poprosiliśmy również TVN. W specjalnym oświadczeniu stacja potwierdza informacje, które przekazała nam Hanna Lis.

Wbrew dzisiejszej publikacji jednej z gazet, możemy zapewnić, że pracujemy z Hanną Lis nad drugim sezonem programu „Bez planu”. Pokażemy go w wiosennej ramówce TVN Style – zapewnia nas Joanna Lichosik-Białoń z biura prasowego TVN.

 

Polecamy też: Co łączy Hannę Lis i Łukasza Jemioła? Uczucie, które wzmocniło "Azja Express"!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…