Jennifer Lopez nie jest lubiana w show biznesie
Fot. V E Anderson/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Madonna, Rihanna, Gwyneth Paltrow... Te gwiazdy nie lubią Jennifer Lopez

Mają ku temu dobry powód...

Ksenia Krasko 2 lutego 2021 06:53
Jennifer Lopez nie jest lubiana w show biznesie
Fot. V E Anderson/WireImage

Jennifer Lopez bez wątpienia jest jedną z tych gwiazd, które osiągnęły wiele. Śpiewa, tańczy, gra w filmach, produkuje, tworzy kolekcje ubrań oraz kosmetyków... Uważa się, że artystka to prawdziwa „diva” współczesnego show biznesu, na równi z Mariah Carey czy Beyoncé. I chociaż uwielbiają ją miliony fanów na całym świecie, nie da się powiedzieć tego samego o osobach z branży. W ciągu ponad dwudziestoletniej kariery J.Lo narobiła sobie sporo wrogów.

Te gwiazdy nie lubią J.Lo. Z kim ma konflikt?

Niechęć do Jennifer Lopez prawdopodobnie wynika z tego, co sama gwiazda mówi o innych. Dobrym przykładem jest aktorka Cameron Diaz. „Modelka, która ma farta i wiele możliwości. Chciałabym tylko, żeby z tego skorzystała”, określiła ją J.Lo. Diaz z kolei skomentowała zachowanie wokalistki na planie filmu Jak urodzić i nie zwariować z 2012 roku. Jak mówiła, „skłonność Lopez do robienia takich rzeczy, jak zatrzymywanie się w środku sceny ze względu na zaplanowaną przerwę na posiłek, nie tylko utrudnia, ale i uniemożliwia z nią pracę”.

Gwyneth Paltrow powszechnie uważana jest za dobrą aktorkę, ale J.Lo ma na ten temat inne zdanie. „Powiedz mi, w czym grała? Przysięgam, że nie pamiętam żadnego tytułu... Słyszałam więcej o jej związku z Bradem Pittem niż o jej pracy”, stwierdziła złośliwie podczas jednego z wywiadów.

Inna wielka diva, Mariah Carey, oznaczyła swoje stanowisko jeszcze w 2000 roku. Zapytana o Jennifer, odparła: „Nie znam jej”, chociaż Lopez była wtedy u szczytu sławy. Słynna Jenny from the Block twierdzi jednak, że między wokalistkami nie ma żadnego sporu. „Wiem, że mówiła o mnie różne rzeczy, ale nigdy się nie spotkałyśmy. To tak, jakbyśmy się nie znały”, tłumaczyła w show Watch What Happens Live dodając, że nie miałaby nic przeciwko, gdyby się zaprzyjaźniły.

Chociaż Lopez i Madonna mają ze sobą wiele wspólnego, jeśli chodzi o karierę, to prywatnie raczej za sobą nie przepadają. Wszystkiemu winien wywiad J.Lo sprzed kilku lat. „Czy myślę, że jest świetną wokalistką? Tak. Czy myślę, że jest świetną aktorką? Nie”, powiedziała o Madonnie w rozmowie z Movieline. „Aktorstwo jest tym, czym zajmuje się zawodowo, więc trudno mi akceptować osoby, którym wydaje się, że potrafią grać. Myślę sobie wtedy: hej, nie pluj na moje rzemiosło”, dodała.

Także Rihanna ma zastrzeżenia do Lopez, ale w tym przypadku poszło o mężczyznę. Nie jest tajemnicą, że w 2016 roku RiRi miała krótki romans z raperem Drakem – związek szybko się skończył, a para rozstała się w przyjacielskich stosunkach. Wkrótce potem, paparazzi przyłapali muzyka na randce z Jennifer Lopez. Jak donosił magazyn InTouch, Rihanna nazwała J.Lo „zdrajczynią”. Podobno wciąż nie utrzymuje z nią kontaktu.

Jennifer Lopez i Rihanna na rozdaniu iHeart Music Awards, 2014 rok

Jennifer Lopez i Rihanna nie lubią się. Dlaczego?
Fot. Larry Busacca/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Jak pracuje się z Jennifer Lopez?

Nie tylko gwiazdy nie najlepiej wspominają współpracę czy po prostu znajomość z Lopez. Osoby, które dla niej pracują, też nie mają o niej dobrej opinii. Mówi się, że gwiazda ma bardzo wysokie wymagania, źle traktuje innych ludzi, jest zapatrzona w siebie i „uważa się za najlepszą piosenkarkę i aktorkę na świecie”.

W sieci znaleźć można sporo komentarzy, z których wynika, że artystka w równym stopniu ignoruje pracowników swojego domu, stewardessy, czy pokojówki w hotelu. Podobno wokalistka zachowuje się tak, jakby te osoby dla niej nie istniały... 

Źródło: Cheat Sheet, Jastrząb Post

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Vanity Fair Oscar Party w 2019 roku

Jennifer Lopez i jej narzeczony Alex Rodriguez
Fot. Dia Dipasupil/Getty Images

Inne gwiazdy nie lubią J.Lo. Dlaczego?

Inne gwiazdy nie lubią Jennifer Lopez
Fot. Neilson Barnard/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.