MaRina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc
Fot. DAWID KLEPADŁO,PIOTR STOKŁOSA/WARSAW CREATIVE
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc nie zgadza się z MaRiną w sprawie wyborów: „Fajnie jest mieć poglądy...”

Wcześniej żona Wojtka Szczęsnego przyznała, że nie zamierza głosować

Rafał Kowalski 11 października 2019 12:19
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc
Fot. DAWID KLEPADŁO,PIOTR STOKŁOSA/WARSAW CREATIVE

Wiele mówi się o tym, że możliwość głosowania w wyborach to ogromny przywilej wszystkich obywateli demokratycznych państw. Wiedzą o tym też doskonale osoby znane, które wykorzystując swoją popularność głośno zachęcają do wzięcia udziału w niedzielnym głosowaniu i tłumaczą w swoich mediach społecznościowych, dlatego jest to ważne. Niestety, przykładu nie dała swoim fanom MaRina Łuczenko-Szczęsna, która bez ogródek powiedziała, że nie wybiera się do urn wyborczych. Zupełnie inaczej zrobi jej przyjaciółka, Sara Boruc.

MaRina i Sara Boruc o wyborach parlamentarnych 2019

W jednym z ostatnich wywiadów żona Wojciecha Szczęsnego przyznała się dziennikarzowi, że nie odda głosu w niedzielnych wyborach. „Powiem szczerze, że ja się nie interesuję polityką i nie angażuję się (…). Zawsze uważałam, że artyści powinni być tak troszeczkę z boku. Nie będę głosować, bo nie będzie mnie w Polsce, będę we Włoszech”, wyznała MaRina Pudelkowi.

Dziennikarz przeprowadzający wywiad dodał, że nie pyta absolutnie o poglądy polityczne wokalistki, jedynie o udział w wyborach. A te, nawet za granicą, są możliwe po wypełnieniu specjalnych dokumentów. Ich złożenie przez internet trwa pięć minut. Czy gwiazda próbowała przejść przez te procedurę? „Nie angażuję się w politykę”, powtórzyła Marina Łuczenko-Szczęsna potwierdzając, że nie interesowała się tematem oddania głosu we Włoszech.

Zupełnie odmienne zdanie na temat niedzielnego wydarzenia ma Sara Boruc. „Oczywiście, że wybieramy się z Arturem na wybory! Jesteśmy oboje Polakami i dobro naszego kraju leży nam na sercu. Niezależnie od tego, gdzie akurat mieszkamy. I średnio interesuje nas jak to wygląda PR-owo”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Pudelkiem. „Fajnie jest mieć poglądy i własne zdanie. Dobrze czuć, że coś jest jednak w naszych rękach i mamy wpływ na zmiany lub ich brak”, dodała.

Zachęcamy, by wziąć udział w niedzielnych wyborach parlamentarnych. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc
Fot. Cornel Cristian Petrus/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.