MaRina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc
Fot. DAWID KLEPADŁO,PIOTR STOKŁOSA/WARSAW CREATIVE
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc nie zgadza się z MaRiną w sprawie wyborów: „Fajnie jest mieć poglądy...”

Wcześniej żona Wojtka Szczęsnego przyznała, że nie zamierza głosować

Rafał Kowalski 11 października 2019 12:19
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc
Fot. DAWID KLEPADŁO,PIOTR STOKŁOSA/WARSAW CREATIVE

Wiele mówi się o tym, że możliwość głosowania w wyborach to ogromny przywilej wszystkich obywateli demokratycznych państw. Wiedzą o tym też doskonale osoby znane, które wykorzystując swoją popularność głośno zachęcają do wzięcia udziału w niedzielnym głosowaniu i tłumaczą w swoich mediach społecznościowych, dlatego jest to ważne. Niestety, przykładu nie dała swoim fanom MaRina Łuczenko-Szczęsna, która bez ogródek powiedziała, że nie wybiera się do urn wyborczych. Zupełnie inaczej zrobi jej przyjaciółka, Sara Boruc.

MaRina i Sara Boruc o wyborach parlamentarnych 2019

W jednym z ostatnich wywiadów żona Wojciecha Szczęsnego przyznała się dziennikarzowi, że nie odda głosu w niedzielnych wyborach. „Powiem szczerze, że ja się nie interesuję polityką i nie angażuję się (…). Zawsze uważałam, że artyści powinni być tak troszeczkę z boku. Nie będę głosować, bo nie będzie mnie w Polsce, będę we Włoszech”, wyznała MaRina Pudelkowi.

Dziennikarz przeprowadzający wywiad dodał, że nie pyta absolutnie o poglądy polityczne wokalistki, jedynie o udział w wyborach. A te, nawet za granicą, są możliwe po wypełnieniu specjalnych dokumentów. Ich złożenie przez internet trwa pięć minut. Czy gwiazda próbowała przejść przez te procedurę? „Nie angażuję się w politykę”, powtórzyła Marina Łuczenko-Szczęsna potwierdzając, że nie interesowała się tematem oddania głosu we Włoszech.

Zupełnie odmienne zdanie na temat niedzielnego wydarzenia ma Sara Boruc. „Oczywiście, że wybieramy się z Arturem na wybory! Jesteśmy oboje Polakami i dobro naszego kraju leży nam na sercu. Niezależnie od tego, gdzie akurat mieszkamy. I średnio interesuje nas jak to wygląda PR-owo”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Pudelkiem. „Fajnie jest mieć poglądy i własne zdanie. Dobrze czuć, że coś jest jednak w naszych rękach i mamy wpływ na zmiany lub ich brak”, dodała.

Zachęcamy, by wziąć udział w niedzielnych wyborach parlamentarnych. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc
Fot. Cornel Cristian Petrus/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.