Grażyna Torbicka i Adam Torbicki, , nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, maj 2009 roku
Fot. Engelbrecht/AKPA
Z życia gwiazd

Grażyna i Adam Torbiccy są małżeństwem już ponad 40 lat. Oto tajemnica ich związku

Para musiała zmierzyć się z pewnymi trudnościami

Marta Nawacka 3 marca 2023 16:48
Grażyna Torbicka i Adam Torbicki, , nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, maj 2009 roku
Fot. Engelbrecht/AKPA

Od ponad czterech dekad tworzą szczęśliwe i kochające się małżeństwo. Grażyna i Adam Torbiccy uznawani są za jedną z najbardziej zgodnych i dobranych par w polskim show-biznesie. Okazuje się jednak, że ich związek nie zawsze był usłany różami... Na początku swojej relacji zakochani musieli zmierzyć się z pewnymi trudnościami. Jaki jest sekret ich małżeństwa?

Grażyna i Adam Torbiccy od ponad 40 lat są małżeństwem

Grażyna Torbicka jest jedną z bardziej znanych i lubianych dziennikarek. Dla wielu kobiet stanowi ogromny autorytet w kwestii mody i wyczucia stylu, na próżno także szukać medialnych afer z jej udziałem. Prywatnie od wielu lat jest szczęśliwą żoną szanowanego kardiologa, Adama Torbickiego. W połowie 2021 roku para świętowała 40. rocznicę ślubu, a niedawno wyprowadziła się z Warszawy. Teraz małżonkowie cieszą się swoją obecnością oraz spokojnym życiem w domku pod lasem w malowniczej miejscowości niedaleko Otwocka.

Czytaj też: Czesław i Dorota Mozilowie wrócili wspomnieniami do swojego wesela. Zdecydowali się kameralną imprezę

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki, listopad 2008 roku
Fot. Engelbrecht/AKPA

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki, listopad 2008 roku

Tajemnica małżeństwa Grażyny i Adama Torbickich

Choć Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są razem już ponad cztery dekady i tworzą szczęśliwe i kochające się małżeństwo, to okazuje się, że ich związek nie zawsze był usłany różami, a na początku znajomości musieli zmierzyć się z pewnymi trudnościami... Rodzice przyszłej panny młodej starali się zniechęcić ją do związku z Adamem Torbickim. Krystyna Loska uważała, że jej córka jest za młoda na zamążpójście. Długo nie chciała się zgodzić na ten ślub, jednak Grażyna Torbicka była zdeterminowana wyjść za ukochanego lekarza i postawiła na swoim.

Henryk Loska również nie był zachwycony wyborem córki. Bardzo chciał, by jego zięciem został nie kardiolog, a jego ulubieniec, piłkarz Adam Nawałka. Sportowiec kilka razy nawet spotkał się z Grażyną Torbicką, jednak pomimo pojawiających się plotek, tak naprawdę nic między nimi nie zaiskrzyło. To Adam Torbicki skradł serce dziennikarki, a ich związek trwa już ponad 40 lat. Dla wielu osób małżonkowie są doskonałym przykładem zgodnej i kochającej się pary, a także zastanawiają się, jaki jest sekret tak udanej relacji. „Pewnie dlatego też moje małżeństwo przetrwało tyle lat, bo oboje z mężem rozumiemy, że trzeba nawzajem szanować swoje zainteresowania, choć mogą być one zupełnie odmienne”, cytuje Grażynę Torbicką Dobry Tydzień.

Zobacz także: „Ona jest klejem, ja jestem szalonym marzycielem". Tak kochają się Jon Bon Jovi i Dorothea Hurley

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki, , nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, maj 2009 roku
Fot. Engelbrecht/AKPA

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki, nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, maj 2009 roku

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.