Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo odbiera kolejną nagrodę, ale wszyscy patrzą na sylwetkę jego partnerki!

Czy Georgina Rodriguez jest w ciąży?!

Gabriela Czernecka 31 lipca 2019 10:46
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem? Piłkarz w towarzystwie ukochanej pojawił się na uroczystej gali, podczas której odebrał kolejną nagrodę Marca Legend Award. Wszyscy patrzyli jednak tylko na Georginę Rodriguez, której sylwetkę podkreślała bardzo obcisła sukienka. Niektórzy dopatrzyli się u niej ciążowego brzuszka! Czy rodzina Cristiano Ronaldo znów się powiększy?

Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Cristiano Ronaldo odebrał kolejna nagrodę. Piłkarz otrzymał statuetkę Marca Legend Award. Został doceniony za to, że podczas swojej sportowej kariery dokonał wielkich rzeczy - chodzi o spektakularne bramki i podania. Piłkarz nie ukrywał, że jest z tego powodu bardzo dumny. Tego dnia, podczas wręczenia nagrody towarzyszyła mu ukochana partnerka, Georgina Rodriguez.

Para razem pozowała na ściance. Musimy przyznać, że Georgina wyglądała naprawdę rewelacyjnie, ale co niektórzy na najnowszych fotografiach dziewczyny Ronaldo dopatrzyli się ciążowego brzuszka! Faktycznie sylwetkę gwiazdy w bardzo dosadny sposób podkreśliła jej dopasowana sukienka. Czy faktycznie Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Z pewnością dowiemy się o tym dopiero wtedy, gdy para sama zdecyduje się podzielić z fanami dobrą wiadomością. Przypomnijmy, że Ronaldo jest już ojcem dziewięcioletniego syna, Cristiano Juniora, którego urodziła mu surogatka oraz dwuletnich bliźniaków - córki Evy i syna Mateo, których również urodziła surogatka. Ronaldo ma także dwuletnią córkę Alanę, której biologiczną mamą jest właśnie Georgina.

Piłkarz wielokrotnie mówił w wywiadach, że chciałby mieć dużą rodzinę. W jednej z rozmów przyznał nawet, że marzy mu się siedmioro dzieci! Wygląda na to, że szanse na to, że niedługo zostanie ponownie ojcem, są bardzo prawdopodobne. Zobaczcie najnowsze zdjęcia pary. Faktycznie widać na nich ciążowy brzuszek Georginy? 

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
Fot. Rex Features/East News

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…