Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. Golders/@georginagio/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Georgina Rodriguez otrzymuje kieszonkowe?! Ronaldo nie oszczędza na swojej partnerce

Ta kwota robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 14:25
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. Golders/@georginagio/EAST NEWS

Chociaż Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są ze sobą od kilku lat, nigdy nie odnieśli się do licznych plotek o niedawnym ślubie. Pewne jet jednak, że para wiedzie szczęśliwe życie wraz z piątką dzieci. Jak donosi portal The Sun, piłkarz w hojny sposób docenia fakt, że Georgina wspiera go na każdym kroku.

Czy Cristiano Ronaldo płaci Georginie Rodriguez?

Według doniesień zachodnich mediów, Cristiano Ronaldo co miesiąc wypłaca swojej partnerce... kieszonkowe. Gwiazda Juventusu nie oszczędza na ukochanej – Georgina Rodriguez otrzymuje ok. 80 000 funtów miesięcznie, czyli ponad 400 tysięcy złotych.

Jak utrzymuje portal The Sun, piłkarz chce w ten sposób okazać wdzięczność, że modelka opiekuje się jego dziećmi z poprzednich związków, czyli bliźniakami Evą i Mateo, oraz najstarszym synem Cristiano Juniorem.

Georgina Rodriguez zarabia także własne pieniądze – otrzymuje 6600 funtów (ponad 30 tysięcy złotych) za jeden post reklamowy na Instagramie, a jej profil obserwuje aż 16,5 miliona osób.

Modelka pochodzi z dość biednej rodziny. Dorastała w małej wiosce w północnej Hiszpanii. W dzieciństwie marzyła o karierze tancerki baletowej, ale rodzice nie mogli opłacić lekcji. Gdy dorosła, zaczęła pracować w sklepach, i właśnie w jednym z nich poznała piłkarza.

Jak wyliczają media, Cristiano Ronaldo otrzymuje 28 milionów funtów rocznie po podpisaniu kontraktu z Juventusem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanremo here we go!!!! 🌸🚁❤️ #sanremo @ermannoscervino

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.