Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. Golders/@georginagio/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Georgina Rodriguez otrzymuje kieszonkowe?! Ronaldo nie oszczędza na swojej partnerce

Ta kwota robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 14:25
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. Golders/@georginagio/EAST NEWS

Chociaż Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są ze sobą od kilku lat, nigdy nie odnieśli się do licznych plotek o niedawnym ślubie. Pewne jet jednak, że para wiedzie szczęśliwe życie wraz z piątką dzieci. Jak donosi portal The Sun, piłkarz w hojny sposób docenia fakt, że Georgina wspiera go na każdym kroku.

Czy Cristiano Ronaldo płaci Georginie Rodriguez?

Według doniesień zachodnich mediów, Cristiano Ronaldo co miesiąc wypłaca swojej partnerce... kieszonkowe. Gwiazda Juventusu nie oszczędza na ukochanej – Georgina Rodriguez otrzymuje ok. 80 000 funtów miesięcznie, czyli ponad 400 tysięcy złotych.

Jak utrzymuje portal The Sun, piłkarz chce w ten sposób okazać wdzięczność, że modelka opiekuje się jego dziećmi z poprzednich związków, czyli bliźniakami Evą i Mateo, oraz najstarszym synem Cristiano Juniorem.

Georgina Rodriguez zarabia także własne pieniądze – otrzymuje 6600 funtów (ponad 30 tysięcy złotych) za jeden post reklamowy na Instagramie, a jej profil obserwuje aż 16,5 miliona osób.

Modelka pochodzi z dość biednej rodziny. Dorastała w małej wiosce w północnej Hiszpanii. W dzieciństwie marzyła o karierze tancerki baletowej, ale rodzice nie mogli opłacić lekcji. Gdy dorosła, zaczęła pracować w sklepach, i właśnie w jednym z nich poznała piłkarza.

Jak wyliczają media, Cristiano Ronaldo otrzymuje 28 milionów funtów rocznie po podpisaniu kontraktu z Juventusem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanremo here we go!!!! 🌸🚁❤️ #sanremo @ermannoscervino

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.