Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. Golders/@georginagio/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Georgina Rodriguez otrzymuje kieszonkowe?! Ronaldo nie oszczędza na swojej partnerce

Ta kwota robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 14:25
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. Golders/@georginagio/EAST NEWS

Chociaż Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są ze sobą od kilku lat, nigdy nie odnieśli się do licznych plotek o niedawnym ślubie. Pewne jet jednak, że para wiedzie szczęśliwe życie wraz z piątką dzieci. Jak donosi portal The Sun, piłkarz w hojny sposób docenia fakt, że Georgina wspiera go na każdym kroku.

Czy Cristiano Ronaldo płaci Georginie Rodriguez?

Według doniesień zachodnich mediów, Cristiano Ronaldo co miesiąc wypłaca swojej partnerce... kieszonkowe. Gwiazda Juventusu nie oszczędza na ukochanej – Georgina Rodriguez otrzymuje ok. 80 000 funtów miesięcznie, czyli ponad 400 tysięcy złotych.

Jak utrzymuje portal The Sun, piłkarz chce w ten sposób okazać wdzięczność, że modelka opiekuje się jego dziećmi z poprzednich związków, czyli bliźniakami Evą i Mateo, oraz najstarszym synem Cristiano Juniorem.

Georgina Rodriguez zarabia także własne pieniądze – otrzymuje 6600 funtów (ponad 30 tysięcy złotych) za jeden post reklamowy na Instagramie, a jej profil obserwuje aż 16,5 miliona osób.

Modelka pochodzi z dość biednej rodziny. Dorastała w małej wiosce w północnej Hiszpanii. W dzieciństwie marzyła o karierze tancerki baletowej, ale rodzice nie mogli opłacić lekcji. Gdy dorosła, zaczęła pracować w sklepach, i właśnie w jednym z nich poznała piłkarza.

Jak wyliczają media, Cristiano Ronaldo otrzymuje 28 milionów funtów rocznie po podpisaniu kontraktu z Juventusem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanremo here we go!!!! 🌸🚁❤️ #sanremo @ermannoscervino

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.