Amal i George Clooney MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

George Clooney po raz pierwszy o ciąży Amal. Co powiedział aktor?

Weronika Bruździak-Gębura 22 lutego 2017 18:15
Amal i George Clooney MT
Fot. Getty Images

W styczniu media obiegła informacja, że George i Amal Clooneyowie spodziewają się bliźniaków. Aktor, który w tym roku skończy 56 lat, w wywiadzie dla francuskiej telewizji po raz pierwszy powiedział o nowym wyzwaniu: ojcostwie.

Uważany za wiecznego kawalera George Clooney zaskoczył wszystkich, gdy trzy lata temu ożenił się z Amal Alamuddin, prawniczką pochodzącą z Libanu. W styczniu okazało się, że para spodziewa się bliźniąt. Zdaniem magazynu „People” chłopiec i dziewczynka urodzą się wiosną tego roku.

Wywiad dla francuskiej telewizji

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani. To będzie przygoda”, powiedział George Clooney w programie „Recontres de Cinema” we francuskiej telewizji. I dodał: „Jesteśmy przygotowani i przyjmujemy to z otwartymi ramionami”.

Aktor, który odwiedził Francję z powodu zbliżającej się wielkimi krokami gali rozdania Cezarów, podczas wywiadu opowiedział anegdotę. Wspomniał chwilę, gdy po raz pierwszy wyznał znajomym, że zostanie ojcem. 

Wszyscy przyjaciele w moim wieku są już po. Ich dzieci są już dorosłe i w wyjechały na studia. Pewnego razu poszliśmy na kolację. Było nas ośmiu. Gdy im powiedziałem, początkowo byli wspierający, powtarzali, że wszystko będzie w porządku i że to pokocham. Aż zapadła niezręczna cisza. Nagle zaczęli wydawać odgłosy płaczących dzieci. Wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem, powiedział aktor.

Podczas wywiadu George Clooney wspomniał też o francuskim aktorze, 83-letnim Jeanie Paulu Belmondo, który po raz czwarty został ojcem, gdy miał 70 lat.

„W tej sytuacji czuję się całkiem młodym 55-letnim ojcem. Nie mogę się doczekać kiedy nowy rozdział Clooney'ów zacznie się pisać”, powiedział Clooney.

W tym roku powitamy na świecie dzieci wielu gwiazd. Potomków spodziewają się też Beyonce i Jay Z, Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham oraz Anna i Robert Lewandowscy. Na świecie są już pociechy Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki oraz Moniki Kuszyńskiej i Kuby Raczyńskiego.

Polecamy też: George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami bliźniąt! Kiedy dzieci przyjdą na świat?

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.