Amal i George Clooney MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

George Clooney po raz pierwszy o ciąży Amal. Co powiedział aktor?

Weronika Bruździak-Gębura 22 lutego 2017 18:15
Amal i George Clooney MT
Fot. Getty Images

W styczniu media obiegła informacja, że George i Amal Clooneyowie spodziewają się bliźniaków. Aktor, który w tym roku skończy 56 lat, w wywiadzie dla francuskiej telewizji po raz pierwszy powiedział o nowym wyzwaniu: ojcostwie.

Uważany za wiecznego kawalera George Clooney zaskoczył wszystkich, gdy trzy lata temu ożenił się z Amal Alamuddin, prawniczką pochodzącą z Libanu. W styczniu okazało się, że para spodziewa się bliźniąt. Zdaniem magazynu „People” chłopiec i dziewczynka urodzą się wiosną tego roku.

Wywiad dla francuskiej telewizji

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani. To będzie przygoda”, powiedział George Clooney w programie „Recontres de Cinema” we francuskiej telewizji. I dodał: „Jesteśmy przygotowani i przyjmujemy to z otwartymi ramionami”.

Aktor, który odwiedził Francję z powodu zbliżającej się wielkimi krokami gali rozdania Cezarów, podczas wywiadu opowiedział anegdotę. Wspomniał chwilę, gdy po raz pierwszy wyznał znajomym, że zostanie ojcem. 

Wszyscy przyjaciele w moim wieku są już po. Ich dzieci są już dorosłe i w wyjechały na studia. Pewnego razu poszliśmy na kolację. Było nas ośmiu. Gdy im powiedziałem, początkowo byli wspierający, powtarzali, że wszystko będzie w porządku i że to pokocham. Aż zapadła niezręczna cisza. Nagle zaczęli wydawać odgłosy płaczących dzieci. Wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem, powiedział aktor.

Podczas wywiadu George Clooney wspomniał też o francuskim aktorze, 83-letnim Jeanie Paulu Belmondo, który po raz czwarty został ojcem, gdy miał 70 lat.

„W tej sytuacji czuję się całkiem młodym 55-letnim ojcem. Nie mogę się doczekać kiedy nowy rozdział Clooney'ów zacznie się pisać”, powiedział Clooney.

W tym roku powitamy na świecie dzieci wielu gwiazd. Potomków spodziewają się też Beyonce i Jay Z, Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham oraz Anna i Robert Lewandowscy. Na świecie są już pociechy Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki oraz Moniki Kuszyńskiej i Kuby Raczyńskiego.

Polecamy też: George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami bliźniąt! Kiedy dzieci przyjdą na świat?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.