George Clooney, Amal, viva.pl
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami bliźniąt. Znamy ich płeć!

Damian Duda 19 stycznia 2017 17:45
George Clooney, Amal, viva.pl
Fot. Getty Images

Jak informowaliśmy kilkanaście dni temu, 55-letni aktor, George Clooney, zostanie ojcem! „The Mirror’’ podał, że gwiazdor wspólnie ze swoją żoną, Amal Alamuddin, starają się o dziecko od kilku miesięcy. Para, z uwagi na swój wiek, skorzystała z metody in vitro – pisze brytyjski dziennik. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku.

 

Zobacz też: Piękne zwieńczenie słynnego love story. Czy George i Amal Clooney spodziewają się dziecka?

 

Amal zacznie pierwszą fazę zapłodnienia pozaustrojowego w przyszłym miesiącu. Biorąc pod uwagę ich wiek - Amal ma 38, a George 55 lat - doktor powiedział, że powinni zacząć jak najszybciej’’ – zdradziła wówczas osoba z ich otoczenia.

 

Jak donosi „In Touch Weekly’’, para spodziewa się chłopca i dziewczynki! George oraz jego piękna żona, Amal, zostaną rodzicami bliźniaków.

 

Kiedy Amal i George dowiedzieli sę, że będą mieli bliźniaki byli zaskoczeni i trochę przerażeni, ale gdy okazało się, że będzie to zarówno chłopiec, jak i dziewczynka, bardzo się ucieszyli. Czują się jakby trafili "szóstkę" na loterii ’’, zdradziła osoba z otoczenia pary.

 

Para nie chcę komentować plotek. Kilka dni temu pojawili się razem na oficjalnym pokazie Netflixa, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę wokół nich. Wszyscy od razu zauważyli wyraźnie zaokrąglony brzuszek żony aktora. Wszystko wskazuje na to, że najbardziej wyczekiwane dziecko show-biznesu już niebawem przyjdzie na świat.

Historia związku

Państwo Clooney kilka miesięcy temu świętowali drugą rocznicę ślubu. Pobrali się pod koniec września 2014 roku w Wenecji. Poznali się zaledwie rok wcześniej na imprezie charytatywnej we Włoszech. W kwietniu byli już zaręczeni.

 

Ich ślub odbył się 27 września 2014 roku. Po ceremonii goście zjedli obiad w bogatych wnętrzach siedmiogwiazdkowego hotelu Aman. Na imprezie bawili się Matt Damon, Cindy Crawford, Bono, Bill Murray czy naczelna amerykańskiego „Vogue'a”, Anna Wintour.

 

Zobacz też: Piękne zwieńczenie słynnego love story. Czy George i Amal Clooney spodziewają się dziecka?

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.