George Clooney, Amal, viva.pl
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami bliźniąt. Znamy ich płeć!

Damian Duda 19 stycznia 2017 17:45
George Clooney, Amal, viva.pl
Fot. Getty Images

Jak informowaliśmy kilkanaście dni temu, 55-letni aktor, George Clooney, zostanie ojcem! „The Mirror’’ podał, że gwiazdor wspólnie ze swoją żoną, Amal Alamuddin, starają się o dziecko od kilku miesięcy. Para, z uwagi na swój wiek, skorzystała z metody in vitro – pisze brytyjski dziennik. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku.

 

Zobacz też: Piękne zwieńczenie słynnego love story. Czy George i Amal Clooney spodziewają się dziecka?

 

Amal zacznie pierwszą fazę zapłodnienia pozaustrojowego w przyszłym miesiącu. Biorąc pod uwagę ich wiek - Amal ma 38, a George 55 lat - doktor powiedział, że powinni zacząć jak najszybciej’’ – zdradziła wówczas osoba z ich otoczenia.

 

Jak donosi „In Touch Weekly’’, para spodziewa się chłopca i dziewczynki! George oraz jego piękna żona, Amal, zostaną rodzicami bliźniaków.

 

Kiedy Amal i George dowiedzieli sę, że będą mieli bliźniaki byli zaskoczeni i trochę przerażeni, ale gdy okazało się, że będzie to zarówno chłopiec, jak i dziewczynka, bardzo się ucieszyli. Czują się jakby trafili "szóstkę" na loterii ’’, zdradziła osoba z otoczenia pary.

 

Para nie chcę komentować plotek. Kilka dni temu pojawili się razem na oficjalnym pokazie Netflixa, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę wokół nich. Wszyscy od razu zauważyli wyraźnie zaokrąglony brzuszek żony aktora. Wszystko wskazuje na to, że najbardziej wyczekiwane dziecko show-biznesu już niebawem przyjdzie na świat.

Historia związku

Państwo Clooney kilka miesięcy temu świętowali drugą rocznicę ślubu. Pobrali się pod koniec września 2014 roku w Wenecji. Poznali się zaledwie rok wcześniej na imprezie charytatywnej we Włoszech. W kwietniu byli już zaręczeni.

 

Ich ślub odbył się 27 września 2014 roku. Po ceremonii goście zjedli obiad w bogatych wnętrzach siedmiogwiazdkowego hotelu Aman. Na imprezie bawili się Matt Damon, Cindy Crawford, Bono, Bill Murray czy naczelna amerykańskiego „Vogue'a”, Anna Wintour.

 

Zobacz też: Piękne zwieńczenie słynnego love story. Czy George i Amal Clooney spodziewają się dziecka?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.