George i Amal Clooney, viva.pl
Fot. Getty Images, East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

Piękne zwieńczenie słynnego love story. Czy George i Amal Clooney spodziewają się dziecka?

Weronika Bruździak-Gębura 10 stycznia 2017 08:15
George i Amal Clooney, viva.pl
Fot. Getty Images, East News

Czy George Clooney w końcu zostanie ojcem? Libańskie media donoszą, że 55-letni aktor i jego o 16 lat młodsza żona Amal w końcu zostaną rodzicami! Podobno spodziewają się bliźniaków.

 

O sprawie poinformował libański magazyn „Daily Star”, powołując się na osobę z otoczenia rodziny Amal Clooney. Jaka jest prawda? Nie wiadomo, bo para w żaden sposób nie odniosła się do tych doniesień.

 

Pobrali się w 2014 roku

Państwo Clooney kilka miesięcy temu świętowali drugą rocznicę ślubu. Pobrali się pod koniec września 2014 roku w Wenecji. Poznali się zaledwie rok wcześniej na imprezie charytatywnej we Włoszech. W kwietniu byli już zaręczeni.

 

Ich ślub odbył się 27 września 2014 roku. Po ceremonii goście zjedli obiad w bogatych wnętrzach siedmiogwiazdkowego hotelu Aman. Na imprezie bawili się Matt Damon, Cindy Crawford, Bono, Bill Murray czy naczelna amerykańskiego „Vogue'a”, Anna Wintour.

 

George Clooney miał opinię amanta

O tym weselu pisał cały świat! W końcu dzięki Amal Alamuddin słynny amant Hollywood wreszcie się ustatkował. George Clooney słynął z licznych romansów z pięknymi kobietami, między innymi z Salmą Hayek, Renee Zellweger, Teri Hatcher, Kelly Preston, modelką Elisabettą Canalis czy wrestlerką, Stacy Keibler. Aktor już raz był żonaty – z koleżanką po fachu, Talią Balsam, z którą rozwiódł się w 1993 roku po czterech latach małżeństwa.

 

Kim są George i Amal Clooney?

Hollywoodzki gwiazdor długo czekał na swoją szasnę – początkowo grał w wielu podrzędnych filmach. Dopiero rola doktora Rossa w serialu „Ostry dyżur” sprawiła, że jego nazwisko trafiło do czołówki Fabryki Snów. Dzisiaj na koncie ma dwa Oscary i trzy Złote Globy.

 

Amal Clooney, z domu Alamuddin, jest cenioną brytyjsko-libańską prawniczką pracującą dla ONZ. Broniła wiele słynnych osób, między innymi twórcę WikiLeaks, Juliana Assange’a czy byłą premier Ukrainy, Julię Tymoszenko. Jej imię po arabsku oznacza „nadzieja”.

 

Polecamy też: „Forbes’’ obliczył, kto jest najbardziej przepłacaną gwiazdą na świecie. Wyniki mogą zaskoczyć​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?