Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
O TYM SIĘ MÓWI

W życiu Viki Gabor zachodzą wielkie zmiany. Jej rodzice mają do podjęcia bardzo ważną decyzję...

Jak to wpłynie na życie nastoletniej gwiazdy?

Gabriela Czernecka 14 września 2020 07:47
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Ma dopiero trzynaście lat, a już robi ogromną karierę. Viki Gabor mimo młodego wieku już osiągnęła naprawdę wiele. Teraz przed jej rodzicami trudna decyzja, która z pewnością zaważy na jej przyszłości… 

Gdzie mieszka Viki Gabor?

Na koncie ma sukcesy, o których wielu młodych muzyków może tylko pomarzyć. Wystąpiła w The Voice Kids, gdzie udało się jej dojść aż do finału. Wygrała szansę na Sukces-Eurowizja Junior, co zapewniło jej szansę reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci. Jej talent doceniła też Europa, a Viki Gabor wygrała, zapewniając Polsce drugie zwycięstwo z rzędu. 

Choć ma trzynaście lat, to wiedzie dość niezwykłe życie, dzieląc je miedzy szkołę, a karierę. Cały czas koncertuje, udziela wywiadów, bierze udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych, nagrywa kolejne kawałki. 

W rozmowie z JastrząbPost wyjawiła jednak, że teraz jej rodzice stoją przed trudnym wyborem. Zastanawiają się nad przeprowadzką do stolicy. Na co dzień Viki Gabor mieszka w Krakowie: „Myśleliśmy, bo byłoby łatwiej. Ale dobrze jest teraz nam w Krakowie i w sumie nie wiem, czy będziemy się przeprowadzać czy nie. To jest decyzja dla moich rodziców. Nie będę decydować. Ale myśleliśmy wielokrotnie, aby się przeprowadzić. Jednak jest to bardzo ciężka decyzja, ponieważ tam mamy całą rodzinę, mam też szkołę, którą bardzo lubię”, mówi dla serwisu. 

Sama przyznaje, że nie miałaby problemu z przeprowadzką, ale decyzja należy do rodziców: „Myślę, że bym się bardzo szybko odnalazła, bo dla mnie to nie jest problem. Zobaczymy”, mówi wprost. Czy to sprawi, że jej kariera jeszcze bardziej nabierze rozpędu? 

Szansa na sukces, Eurowizja Junior, Viki Gabor
Fot. FORUM

Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

TAGI #Viki Gabor

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.