Fot. Pawel Wodzynski/East News
o tym jest głośno

Finał Konkursu Miss Polski 2023. Poznaliśmy zwyciężczynię tegorocznej edycji wydarzenia!

To właśnie ona sięgnęła po tytuł Najpiękniejszej!

Marcjanna Maryszewska 16 lipca 2023 23:15
Fot. Pawel Wodzynski/East News

W niedzielę, 16 lipca odbył się Finał Konkursu Miss Polski 2023. Na scenie amfiteatru w Nowym Sączu wystąpiły 32 uczestniczki, walczące o tytuł Najpiękniejszej. Wiemy już, która z nich sięgnęła po koronę! To wyjątkowe wydarzenie poprowadzili niezawodni prowadzący — Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Ilona Krawczyńska. 

Wybory Miss Polski 2023. Na wydarzeniu wystąpił wielkie gwiazdy

Finalistki konkursu Miss Polski 2023 zareprezentowały się właśnie w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. Wydarzenie zgromadziło całe rzesze fanów niecierpliwie wyczekujących wyniku. Jednak nim dowiedzieliśmy się, która z dziewcząt otrzymała koronę  z rąk zeszłorocznej Miss, Aleksandry Klepaczki, galę urozmaiciły występy gwiazd: na scenie pojawiła się Kasia Moś, reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 - Blanka, zwycięzca 18. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Oskar Cyms, a także laureat 9. edycji, Filip Lato.

W tegorocznej odsłonie konkursu 32 reprezentantki (po dwie na każde województwo) były oceniane przez jury w składzie  m.in. Izabela Janachowska, Ewa Wachowicz, Marcelina Zawadzka, oraz Miss Polski znane z poprzednich edycji — Elżbieta Sawerska, Katarzyna Krzeszowska, a także Aleksandra Klepaczka, która osobiście wręczyła koronę naszej krajowej piękności.

Miss Polski 2023. To ona sięgnęła po koronę dla najpiękniejszej

Jury mieli bardzo trudne zadanie. Ze wszystkich reprezentantek musieli wyłonić pięcioro dziewcząt, lecz tylko jedna mogła liczyć na koronę z rąk ubiegłorocznej Miss. W pewnym momencie emocje sięgały zenitu, lecz w końcu nastąpił upragniony moment ogłoszenia zwyciężczyni tegorocznej edycji! To 26-letnia Angelika Jurkowianiec, reprezentantka województwa opolskiego. Serdecznie gratulujemy!  

Angelika Jurkowianiec, Wybory Miss Polski 2023, Nowy Sącz, 16.07.2023

Fot. Pawel Wodzynski/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.