Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Farna tańczy dla synka! Tak piosenkarka spędza w domu kwarantannę

Jej filmik staje się hitem sieci!

Rafał Kowalski 28 marca 2020 12:51
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W czasie epidemii koronawirusa Ewa Farna jest prawdopodobnie aktywniejsza w swoich mediach społecznościowych jeszcze bardziej, niż zwykle! Wokalistka między innymi dała internetowy koncert, szukała rodziny, której mogłaby przekazać łóżeczko dla dziecka oraz napisała kilka słów otuchy dla swoich polskich i czeskich fanów. Żaden jednak post nie wzbudził takiego szaleństwa jak ten wczorajszy!

Ewa Farna z synkiem podczas kwarantanny

Na Instagramie młodej mamy znalazł się filmik, na którym śpiewa i tańczy do swojej ulubionej piosenki Good As Hell wokalistki Lizzo. „Trzynasty dzień kwarantanny. Trzeba znaleźć zabawę też tam, gdzie jej wcześniej nie było”, napisała w sieci Ewa Farna, ponieważ na nagraniu poza dobrą zabawą składa w swojej sypialni pranie. Całość obserwował wyraźnie zainteresowany występującą mamą ośmiomiesięczny Artur.

Internautom bardzo spodobała się tańcząca w swoim stylu gwiazda. „Po prostu Cię uwielbiam”; „Mały w rytm muzyki grzechotka już gra! Uwielbiam takie mamy”; „Ale to jest urocze. Mega mi się podoba. U nas podobna zabawa”, to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w sieci.

Przypomnijmy, że poza zabawnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, Ewa Farna pamięta, że sytuacja jest poważna. I dlatego niedawno wystosowała do swoich obserwatorów apel. „Królowie się kloca, ludzie walczą między sobą a za ściana zbliża się o wiele większe zagrożenie. Wszyscy musza zostawić swoje ego, zapomnieć o swoich krzywdach, bo teraz czas zabronić kompletnemu zniszczeniu. Tak mi się przypomniało w kontekście całego koronawirusa, ale tez naszej odpowiedzialności wobec natury. No po prostu my vs przyroda, Nasze ludzie kłótnie nie maja teraz prym- w naszym własnym interesie. .... jak w Grze o tron. Razem, wspólną odpowiedzialnością pokonamy to świństwo!", napisała na Facebooku wokalistka.

Jak oceniacie jej pomysł na zabawę z synem połączoną ze sprzątaniem? Dla nas to najbardziej pozytywny filmik, jaki ostatnio widzieliśmy. 

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.