Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Farna szczerze o hejcie: „Nie jest to fajne słuchać o sobie, że jest się grubą świnią”

Co bolało najbardziej?

Gabriela Czernecka 30 maja 2021 06:36
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała o tym, jak w ostatnich latach wyglądało jej życie.Wokalistka zmagała się ze swoją cielesnością, często słyszała też wiele nieprzychylnych komentarzy na swój temat. O tym, jak walczyła z hejtem i jakie słowa najbardziej ją zabolały, opowiedziała Dorocie Wellman. 

Ewa Farna o cielesności i walce z hejtem

Ewa Farna wie, jak powrócić na scenę muzyczną w wielkim stylu. A do tego z pięknym przesłaniem. Wokalistka przygotowuje się do wydania pierwszej od sześciu lat płyty. Krążek Umami promuje singiel Ciało, który mówi o samoakceptacji, afirmacji cielesności i postrzeganiu swojej fizyczności. W tym utworze nie tylko piosenka, ale i teledysk niesie piękne przesłanie. 

ZobaczJak Ewa Farna reaguje na oceny jej wyglądu? „Czasem nie jest mi łatwo, wciąż przechodzę walkę”

Ewa Farna w ramach promocji nowego kawałka postanowiła opowiedzieć co nieco o swojej fizyczności i hejcie, jakiego dostarczyła ze strony mediów. W rozmowie z Dorotą Wellman dla Dzień Dobry TVN mówi wprost o okrutnych słowach, jakie usłyszała: „Nie jest to fajne słuchać o sobie, że jest się grubą świnią albo, że tak piosenkarki nie powinny wyglądać. Dzisiaj jest ten kult w social mediach "body positivity" i tego, że każdy ma prawo wyglądać, jak chce, no ale jeszcze parę lat temu naprawdę było to trochę inne i paparazzi się ekscytowało, że ktoś wygląda inaczej, niż na plakacie”, wyznała. 

Dodała też, że to w Czechach spotkało ją więcej złego. „Wszystkie takie brutalne nagłówki typu: Wygląda jak świnia, jak dwa polskie tiry - to jednak Czesi pisali...”

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna o ciele i akceptacji siebie

Przykre doświadczenia sprawiły, że Ewa Farna postanowiła za pośrednictwem muzyki pomóc innym kobietom, które miały bądź mają problem z akceptowaniem swojego ciała: ‚Dla mnie to jest sposób zrozumienia i pokochania swojego ciała. Po tym, jak urodziłam dziecko, zrozumiałam, co to ciało potrafi i jak jest niesamowite bez względu na rozmiar”, wyznała Dorocie Wellman. 

Zobacz takżeEwa Farna stworzyła ważny utwór. W klipie pokazała zmiany po ciąży. Dlaczego się na to zdecydowała?

Dodała także że dla niej dziś najważniejsze jest zdrowie i to, jak czuje się sama ze sobą. Przy tym nie opuszcza ją oczywiście rozbrajająca szczerość, dystans do siebie i poczucie humoru, bo jak mówi: „Czasami trzeba mieć duży tyłek, żeby mieć gdzie pomieścić tych, którzy na niego plują”.  

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.