Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Śmierć córki była dla niej wielkim ciosem... Jak dziś wygląda życie Ewy Bem?

To dla wnuków musi być silna...

VIVA! 20 sierpnia 2018 19:55
Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News

Od kilku miesięcy Ewa Bem pogrążona jest w żałobie po śmierci ukochanej córki. Po tym tragicznym wydarzeniu odwołała wszystkie koncerty i wycofała się z życia publicznego. Wiadomo już, że nie jest gotowa, by wrócić na scenę.  „Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie”, napisała. Ewa Bem wciąż cierpi. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich jej osób. Największą opoką jest dla niej ukochany mąż. Córka była dla niej całym światem, więc teraz poświęciła się udzielaniu wsparcia wnukom. To dla nich musi być silna.

Ewa Bem zaczyna życie od nowa?

Śmierć córki była dla niej ciosem. Jednak dla ukochanych wnucząt jest zdolna do wielu poświęceń. Zrobi wszystko, by na ich twarzach zagościł uśmiech. Dlatego Ewa Bem postanowiła zabrać czteroletniego Tomka i dwuletnią Basię na wakacje. W ten sposób chce również odciążyć swojego zięcia, Jana Niedziałka, który samodzielnie wychowuje maluchy. Gwiazda wybrała się z pociechami na Mazury. Niedaleko Szczytna wraz z mężem Ryszardem Sibilskim mają domek letniskowy. Tutaj zapomina się o wszystkich troskach. Okolica jest miła i spokojna. Dla dzieci to idealne miejsce do zabawy u odpoczynku.

Śmierć córki Ewy Bem

Trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek uda jej się pogodzić z traumą. Ewa Bem zniknęła z życia publicznego. po śmierci córki. Pamela Bem-Niedziałek odeszła pod koniec września ubiegłego roku. Dziennikarka TVN24 walczyła z glejakiem. Miała zaledwie 39 lat. Zachorowała w 2015 roku, będąc wówczas w pierwszym trymestrze ciąży. Zdecydowała jednak, że z leczeniem zaczeka do narodzin dziecka. Maleństwo przyszło na świat poprzez cesarskie w szóstym miesiącu, zaś lekarze niezwłocznie podjęli odpowiednie korki, by zwalczyć nowotwór. 

„Staramy się cieszyć chwilą i żyć tak, jakby tej choroby nie było. Wszystkie dobre serdeczne moce, przybywajcie. Melunia Was potrzebuje”, mówiła Ewa Bem.

Niestety, po dwóch latach walki z chorobą, córka artystki zmarła we wrześniu ubiegłego roku. Dziennikarka osierociła dwójkę malutkich dzieci, półtoraroczną Basię i czteroletniego Tomka  

Ewa Bem z córkami Pamelą i Gabrysią oraz mężem Ryszardem Sibilskim, Viva! październik 2001

Ewa Bem z córkami Pamelą i Gabrysią oraz mężem Ryszardem Sibilskim,
Fot. Jacek Piotrowski / Agencja Gazeta

Ewa Bem w niebieskiej bluzce w DDTVN
Fot. Eastnews

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.