Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do Na dobre i złe
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka ujawniła imię drugiego dziecka! Nie jest typowe

Zamieściła w sieci urocze zdjęcie z maleństwem

Konrad Szczęsny 12 lutego 2021 17:17
Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do Na dobre i złe
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Niedawno zostali po raz drugi rodzicami. Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra powitali w grudniu na świecie synka. Do tej pory nie było jednak wiadomo, jakie imię dla niego wybrali. Teraz wszystko stało się jasne! Aktorka zdradziła tę tajemnicę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Drugie dziecko Emilii Komarnickiej-Klynstry i Redbada Klynstry

O tym, że ponownie zostali rodzicami, poinformowali w drugi dzień świąt. Wówczas na profilu aktorki „Na dobre i na złe” na Instagramie ukazała się czuła fotografia, na której Emilia Komarnicka-Klynstra pozowała wraz z mężem i dwuletnim synkiem Kosmą. 

„Słowo N A R O D Z E N I E nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W Domu. To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko, co się wydarza ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza. Emilia @redbad, Kosma i Jego Brat”, napisała wówczas.

I choć od tamtego czasu kilka razy zamieszczała w sieci kolejne fotografie, na których widoczna jest najmłodsza pociecha, do tej pory nie było wiadomo, jakie imię dla drugiego dziecka wybrali Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka-Klynstra. Teraz wszystko stało się jasne!

Imię drugiego dziecka Emilii Komarnickiej-Klynstry i Redbada Klynstry. Jest dosyć rzadkie

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym tuli malca w ramionach. Użyła również filtru z serduszkami. Ku uciesze fanów, Emilia Komarnicka-Klynstra przy okazji zdradziła imię młodszej pociechy! Jest ono dosyć rzadko spotykane w Polsce, podobnie jak Kosma, czyli to, które wraz z Redbadem Klynstrą nadali pierwszemu synkowi...

„Najczęściej zadane przez Was pytanie, było o imię brata Kosmy ..otóż nasze drugie szczęście ma na imię -T Y M O T E U S Z. 💜Nasz T E O💜właśnie szepnął mi do ucha, by Was pozdrowić 😁😁!#💜💜💜💜”, czytamy.

Fani są zachwyceni takim wyborem i dali temu wyraz w komentarzach pod nagraniem!

„Bardzo ładne imię 😍 gratulacje. A ja zawsze myslalam, ze Tymoteusz to Tymek a Teodor to Teo🤦‍♀️”, zwierzyła się jedna z fanek. „Piękne imię 😍 Jeśli będę miała drugiego synka to mój numer jeden wśród propozycji 😁 Całusy dla Teo ❤️”, „Też chciałam o to zapytać😂. Śliczne imie 😍.Niech zdrowo rośnie ❤️”, „Tymoteuszu, pozdrawiamy ❤️”, podkreślają inni.

Emilia Komarnicka-Klynstra: mąż Redbad, dzieci Kosma i Tymoteusz 

Aktorka „Na dobre i na złe” ślub wzięła ponad trzy lata temu, 12 sierpnia 2017 roku. Jej mężem jest aktor, reżyser i prezenter telewizyjny Redbad Klynstra. Pierwsze dziecko pary – synek – przyszedł na świat 9. maja 2018 roku. Dumni rodzice postanowili nazwać go Kosma.

O tym, że Emilia Komarnicka-Klynstra spodziewa się drugiego dziecka, bardzo długo nie było wiadomo. Informacja wyszła na jaw dopiero we wrześniu 2020 roku w trakcie festiwalu w Opolu. Aktorka występowała na nim i wybrała stylizację, która podkreśliła krągłości. Malec przyszedł na świat w grudniu 2020 roku przed świętami Bożego Narodzenia.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.