Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra
Fot. Instagram @emilia_komarnicka_klynstra
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła imię dziecka!

Jest naprawdę oryginalne...

Weronika Kostyra 11 lutego 2019 13:53
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra
Fot. Instagram @emilia_komarnicka_klynstra

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra w ubiegłym roku zostali rodzicami. Pod koniec czerwca para aktorów doczekała się pierwszego dziecka. Para dba jednak mocno o swoją prywatność, tak samo jak informacja o ciąży długo była tajemnicą, tak samo o porodzie dowiedzieliśmy się po czasie i między słowami. Wiadomo było jedynie, że na świat przyszedł syn. Do tej pory jego imię było tajemnicą.

Imię syna Emilii Komarnickiej-Klynstry i Redbada Klynstry

Do tej pory Emilia Komarnicka-Klynstra, mówiąc o synu, nazywała go Pięknoduch. W programie Pytanie na śniadanie oboje rodzice opowiedzieli wymijająco: „Ja mówię do niego Aniołku”, wyznała Komarnicka, a jej mąż dodał: „Ja mówię Kochanie”.

Teraz aktorka przyznała, że fani często pytali ją o imię dziecka, dlatego postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Teraz wiemy już jakie imię nosi syn pary. „Pytacie mnie często jak na imię ma Pięknoduch...to nie tajemnica...Nasz Syn ma na pierwsze imię Kosma... Nasz Kosmos”, zdradziła aktorka na swoim Instagramie.

Para aktorów poznała się na planie serialu Na dobre i na złe i w 2017 roku wzięła ślub. Jakiś czas później okazało się, że spodziewają się dziecka. Rzadko jednak mówią o swoim życiu prywatnym, dlatego fani z utęsknieniem czekają na każdą informację na ich temat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To, że urlop macierzyński to oksymoron pisałam już dawno, ale czy z urlopu macierzyńskiego można pojechać na urlop? 🤪 Czy te dwa „urlopy” się znoszą?? Od urodzenia Pięknoducha cieżko mi odpoczywać... bo Jego potrzeby najważniejsze, bo gdzieś za dużo bodźców, bo za mało Jego rytmu, bo....mogłabym wymienić jeszcze tysiąc powodów, które nie dają odpocząć stereotypowi Matki Polki, który jest we mnie🙃, ale nie poddaje się i z wyjazdu na wyjazd jest lepiej💪🏻... szczególnie, kiedy jest tak przyjemnie, relaksująco i z takim widokiem jak tu. A Wy #matki jaki macie przepis na prawdziwe urlopowanie, od kiedy podróżujecie ze swoimi dziećmi? @hotel_kopieniec 👑 #relaks #urlopmacierzynski #rodzinnyczas @redbad #polskiegorysapiekne #💜⛷☀️ #chcialabymsiewreszciewyspac 😳

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Holy days🙏🏼 (fot. małżonek @redbad )

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.