Dwa lata temu aktorka urodziła pierwsze dziecko

Rafał Kowalski 6 września 2020 18:45

Sen się spełnił. „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii też to jest priorytet”, mówił jeszcze w 2017 roku Redbad Klynstra-Komarnicki Dobremu tygodniowi, a już rok później na świecie pojawił się jego syn Kosma. Okazuje się, że 2020 rok także przyniósł aktorowi i jego żonie Emilii Komarnickiej-Klynstrze radosną wiadomość. Potwierdzono właśnie, że małżonkowie spodziewają się drugiego potomka.

Drugiego dziecko Emilii Komarnickiej-Klynstry. Zdjęcia w ciąży

W ostatnich dniach aktorka była zajęta przygotowaniami do swoich występów w Opolu. Podczas jednego z wejść na scenę ulubienica widzów serialu Na dobre i na złe zaśpiewała ze swoim mężem. Duet wspaniale dopełnił innych artystów biorących udział w koncercie Odpowiednia pogoda na szczęście, czyli nadzieje poetów. Wielu widzów pisało jednak po występie nie o tym, jak podobał się im śpiew aktorki, ale z pytaniem czy jest w ciąży...

Skąd takie podejrzenia? Wcześniej na profilu aktorki Wojennych dziewczyn pojawił się dwuznaczny wpis… „Koncert na #57KPP. „Odpowiednia pogoda na szczęście” już za chwilę w TVP1. Zapraszam Cię serdecznie. Zaśpiewamy we troje”, czytaliśmy na Instagramie.

Opinające gwiazdę kreacje – zarówno biała, jak i złota – faktycznie podkreślały zaokrąglony brzuszek Emilii Klynstry-Komarnickiej... Informację o drugiej ciąży potwierdził jednak dopiero dziś jej manager. „Emilia spodziewa się drugiego dziecka. Z mężem są bardzo szczęśliwi”, powiedział Plotkowi agent 35-latki.

Parze serdecznie gratulujemy! Prawda, że Emilia kwitnie w ciąży? Zobaczcie zdjęcia z Opola. 

1/5
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Copyright @TRICOLORS/East News
1/5

Szczęśliwi Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki pozowali na ściance

2/5
Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @AKPA
2/5

Aktorka dotykała przed fotoreporterami brzuszka

3/5
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Copyright @AKPA
3/5

Na razie nie znamy daty porodu ani płci dziecka

4/5
Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @TRICOLORS/East News
4/5

Praca dodaje jej skrzydeł...

5/5
Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @AKPA
5/5

Emilii i Redbadowi życzymy wszystkiego co najpiękniejsze!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.