Dwa lata temu aktorka urodziła pierwsze dziecko

Rafał Kowalski 6 września 2020 18:45

Sen się spełnił. „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii też to jest priorytet”, mówił jeszcze w 2017 roku Redbad Klynstra-Komarnicki Dobremu tygodniowi, a już rok później na świecie pojawił się jego syn Kosma. Okazuje się, że 2020 rok także przyniósł aktorowi i jego żonie Emilii Komarnickiej-Klynstrze radosną wiadomość. Potwierdzono właśnie, że małżonkowie spodziewają się drugiego potomka.

Drugiego dziecko Emilii Komarnickiej-Klynstry. Zdjęcia w ciąży

W ostatnich dniach aktorka była zajęta przygotowaniami do swoich występów w Opolu. Podczas jednego z wejść na scenę ulubienica widzów serialu Na dobre i na złe zaśpiewała ze swoim mężem. Duet wspaniale dopełnił innych artystów biorących udział w koncercie Odpowiednia pogoda na szczęście, czyli nadzieje poetów. Wielu widzów pisało jednak po występie nie o tym, jak podobał się im śpiew aktorki, ale z pytaniem czy jest w ciąży...

Skąd takie podejrzenia? Wcześniej na profilu aktorki Wojennych dziewczyn pojawił się dwuznaczny wpis… „Koncert na #57KPP. „Odpowiednia pogoda na szczęście” już za chwilę w TVP1. Zapraszam Cię serdecznie. Zaśpiewamy we troje”, czytaliśmy na Instagramie.

Opinające gwiazdę kreacje – zarówno biała, jak i złota – faktycznie podkreślały zaokrąglony brzuszek Emilii Klynstry-Komarnickiej... Informację o drugiej ciąży potwierdził jednak dopiero dziś jej manager. „Emilia spodziewa się drugiego dziecka. Z mężem są bardzo szczęśliwi”, powiedział Plotkowi agent 35-latki.

Parze serdecznie gratulujemy! Prawda, że Emilia kwitnie w ciąży? Zobaczcie zdjęcia z Opola. 

1/5
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Copyright @TRICOLORS/East News
1/5

Szczęśliwi Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki pozowali na ściance

2/5
Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @AKPA
2/5

Aktorka dotykała przed fotoreporterami brzuszka

3/5
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Copyright @AKPA
3/5

Na razie nie znamy daty porodu ani płci dziecka

4/5
Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @TRICOLORS/East News
4/5

Praca dodaje jej skrzydeł...

5/5
Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @AKPA
5/5

Emilii i Redbadowi życzymy wszystkiego co najpiękniejsze!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.