Jak przygotowują się do nowej roli?

Olga Figaszewska 24 marca 2018 18:45

Od kilku miesięcy w mediach pojawiały się informacje o tym, że Emilia Komarnicka-Klynstra wraz z mężem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. A fani z niecierpliwością oczekiwali potwierdzenia tych doniesień. W końcu para udzieliła ostatnio wspólnego wywiadu dla magazynu Pani, w którym opowiedzieli o początkach swojej znajomości, ślubie i... powiększeniu rodziny! Jak czują się szczęśliwi rodzice?

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki o początkach znajomości

W wywiadzie z Izą Komendołowicz małżeństwo przyznało, że długo nie zwracali na siebie uwagi, mimo że na co dzień spotykali się na planie serialu, a wszystko zmieniła jedna rozmowa. Po trzech latach pobrali się i spodziewają pierwszego dziecka. Aktorka podkreśla, że ukochana pojawiła się w jego życiu w momencie, kiedy zadecydował o samotnym życiu.

Kłóciło się to jednak z jego pragnieniem posiadania dużej i szczęśliwej rodziny. Co urzekło go w żonie? „Emilia była zupełnie inną kobietą niż te, które znałem do tej pory. Biła od niej pozytywna energia, radość, jakaś jasność”, mówi w rozmowie z magazynem Pani. Na początku wydawało mu się, że Emilia powinna ułożyć sobie życie z kimś innym. Sam nie chciał jej obarczać swoimi problemami. Przez lata zbudował wokół siebie obronny futerał. Bał się, że aktorka się będzie nim rozczarowana.

„Byłem też w dość trudnej sytuacji finansowej, a to nie pomagało w myśleniu o wspólnej przyszłości. W końcu Emilia wzięła młot i mój pancerz rozbiła. Dotarła do mnie”, dodaje aktor.

Rodzice aktorki na początku byli zaniepokojeni wyborem córki. „Mam nigdy nic nie powiedziała, ale ja wyczuwałam jej wątpliwości. Szesnaście lat starszy, kawaler, nomad, aktor”, zwierzyła się dziennikarce. „Jest mężczyzną w staromodnym stylu. Dba  o mnie absolutnie. Jak rycerz. A skoro on jest rycerzem, to jego kobieta królową”, zaznacza. Emilia Komarnicka-Klynstra od razu wiedziała,  że to jest wielka miłość!

Najbliżsi i przyjaciele nie ukrywają, że sekret ich związku tkwi w różnicach. W pracy są perfekcjonistami, wymagający i charakterni. Jedno jest pewne, mimo różnicy w związku to Emilia wydaje się być starsza mentalnie i duchowo. Redbad to taki szalony artysta. Są jak ogień i woda. Gdy jedno się denerwuje, drugie go uspokaja. To dlatego tworzą zgraną parę.

 

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki zostaną po raz pierwszy rodzicami

Spekulacje o ciąży aktorki jeszcze nie tak dawno podsyciła wypowiedź Redbada Klynstry. „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii tez to jest priorytet. Podobnie jak ja ma ciekawość świata i jest autentycznie zainteresowana drugim człowiekiem”, zdradził aktor w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

W wywiadzie z Izą Komendołowicz, Redbad Klynstra-Komarnicki zaznacza, ze wraz z żoną są na etapie budowania rodzinnych relacji. Już na wiosnę ich rodzina się powiększy! Jak wyobrażają sobie za dziesięć lat? Aktor marzy o tym, że zamieszkają w górach, doczekają się gromadki dzieci i poprowadzą ośrodek, gdzie będą dzielili się doświadczeniem.

Czy Emilia Komarnicka podziela zdanie męża? „Oboje marzymy o dużej rodzinie. Życie pokaże, czy nasze marzenia się spełnią,  ale chciałabym, żeby nas było więcej. Żeby tej miłości było jeszcze więcej. Bo miłość to jedyna rzecz, która kiedy się ją dzieli, to się mnoży”, wtóruje.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

1/5
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
1/5

2/5
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra podróż poślubna
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka_klynstra
2/5

3/5
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka
3/5

4/5
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
4/5

5/5
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
5/5

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.