Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O tym się mówi

Edward Miszczak zażartował z Dody podczas ramówki Polsatu. „Miejcie siłę”

Wspomniał także o pożarach w Grecji

Marta Nawacka 3 sierpnia 2023 20:54
Edward Miszczak, viva!
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Podczas ramówkowej konferencji Telewizji Polsat głos zabrał Edward Miszczak. Dyrektor programowy stacji opowiedział o najważniejszych nadchodzących produkcjach, wspomniał o pożarach w Grecji, a w pewnym momencie... wspomniał nawet o Dodzie pozwalając sobie na żartobliwy komentarz, który wywołał śmiech publiczności.

Edward Miszczak wystąpił podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polsat

Edward Miszczak po raz pierwszy w całości przygotował jesienną ofertę programową. Nowy dyrektor programowy na konferencji ramówkowej stacji zaprezentował produkcje, które jesienią będą mogli obejrzeć widzowie Polsatu. Nie zabraknie sprawdzonych już tytułów, a także nowości, o których mogliśmy dowiedzieć się z jego przemówienia. „Kocham ten dzień, bo wy nic nie wiecie, a my wiemy. Możemy was połudzić, możemy wam powiedzieć, że będzie świetnie, a wy musicie nam wierzyć”, mówił zwracając się do dziennikarzy.

„To zawsze jest tak w telewizji, że kiedy większość widzów odpoczywa, my pracujemy, żeby jak zacznie się jesień albo wiosna wystartować z nowymi propozycjami”, wyjaśnił Edward Miszczak. Okazuje się, że jeden z programów, jaki zobaczymy w jesiennej ramówce był kręcony w Grecji, jednak zdjęcia do niego zakończono tuż przed wybuchem pożarów. „Mieliśmy bardzo trudny dzień, tydzień, miesiąc, sezon. Nagrywaliśmy jeden z naszych najważniejszych programów w Grecji. Jak zamknęliśmy produkcję, to się zapaliło. Błogosławię ten czas, że nie ciągnęliśmy tego jeszcze tydzień dłużej. Mielibyśmy trochę jaśniej na planie, ale generalnie byłoby kiepsko. Spływają pierwsze odcinki, jesteśmy bardzo zadowoleni”, mówił o nowym show „Temptation Island Polska”.

Czytaj też: Odmieniona Joanna Kurowska z córką na ramówce Polsatu. Jej metamorfoza wbija w fotel

Edward Miszczak, Polsat - prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak, Polsat - prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023

Edward Miszczak zażartował z Dody

Podczas swojego przemówienia dyrektor programowy Telewizji Polsat wspomniał także o nowym reality show, w którym główną rolę odgrywa Doda. W „Doda. Dream Show” fani artystki będą mogli obejrzeć, jak przygotowuje się ona do swoich koncertów. Zapowiadając tę produkcję Edward Miszczak zdobył się na żart, który wywołał wybuch śmiechu publiczności. „Doda jest w świetnej formie. Bardzo dodaję otuchy wszystkim producentom. Kochani, miejcie siłę”, zażartował. Program wokalistki będzie można obejrzeć w poniedziałki o 20:00.  

Zobacz także: Nie zaznała rodzinnej miłości i bliskości. Agnieszka Chylińska wciąż walczy o uwagę i akceptację mamy

Doda, Polsat - prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023
Fot. Podlewski/AKPA

Doda, Polsat - prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.