Dlatego aktorka zamroziła jajeczka!

Monika Katarzyna Krupska 11 czerwca 2018 20:00

Znamy ją z takich filmów jak American Horror Story, Czwarta Władza czy Zniewolony. Sarah Paulson to świetna aktorka, która za swoje role otrzymała wiele hollywoodzkich nagród. Ostatnio o 43-latce zrobiło się głośno nie z powodu premiery Ocean's 8, tylko w związku z jej orientacją seksualną. Paulson, która od kilku lat spotyka się z kobietami oznajmiła, że... zamroziła jajeczka! Z kim aktorka chce zajść w ciążę? 

32 lata różnicy 

Wybranką Sarah jest aktorka, Holland Taylor. Panie spotykają się od 2015 roku. Dzielą ich 32 lata! Jak łatwo obliczyć Taylor w tym roku skończyła 75 lat. Na ekranie widzieliśmy ją m.in. w Legalnej Blondynce, Truman'ie Show, Dwóch i pół i w Miłości, szmaragdzie i krokodylu. 

„Kocham dzieci, ale jestem bardzo impulsywna i bałam się, że będę miała dzieci, a potem mogę tego żałować. Z drugiej strony nie jestem pewna, czy nie będę żałować, że ich nie posiadam. Dlatego na wszelki wypadek zamroziłam jajeczka”, powiedziała w Sunday Times. 

43-latka wcześniej spotykała się ze starszą o 18 lat Cherry Jones i starszą o 9 lat Tracy Letts. Według wielu osób zachowanie Paulson można tłumaczyć rozwodem rodziców i brakiem matki u boku. Aktorka dementuje jednak te plotki. 

„Ludzie patrzą na mnie i Holland i mówią: „Kompleks mamusi”, ale ja opiekuję się nią tak samo, jak ona mną, więc na pewno nie w tym rzecz. Zawsze miałam starszych przyjaciół. Myślę, że wielu z nas w ograniczony sposób patrzy na starszych ludzi. Ja uważam się za szczęściarę mogąc być z kimś, kto jest starszy i mądrzejszy ode mnie”, stwierdza. Dodaje, że jeśli ktoś chce poświęcać swój czas na rozmyślaniu o tym, dlaczego aktorka związała się ze starszą kobietą - to „jego problem”. 

Co myślcie o takim związku?  

1/4
Holland Taylor i Sarah Paulson
Copyright @instagram@mssarahcatharinepaulson
1/4

Sarah i Holland spotykają się od 2015 roku 

2/4
Holland Taylor
Copyright @instagram@mssarahcatharinepaulson
2/4

Dzielą ich 32 lata 

3/4
Hollan Roden i Sarah Paulson
Copyright @instagram@https://www.instagram.com/p/Bb2kcHEAbqO/?taken-by=mssarahcatharinepaulson
3/4

Sarah wyznała ostatnio, że chce być matką 

4/4
Sarah Paulson
Copyright @instagram@https://www.instagram.com/p/Bb2kcHEAbqO/?taken-by=mssarahcatharinepaulson
4/4

Co myślicie o tej parze?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.