Dlatego aktorka zamroziła jajeczka!

Monika Katarzyna Krupska 11 czerwca 2018 20:00

Znamy ją z takich filmów jak American Horror Story, Czwarta Władza czy Zniewolony. Sarah Paulson to świetna aktorka, która za swoje role otrzymała wiele hollywoodzkich nagród. Ostatnio o 43-latce zrobiło się głośno nie z powodu premiery Ocean's 8, tylko w związku z jej orientacją seksualną. Paulson, która od kilku lat spotyka się z kobietami oznajmiła, że... zamroziła jajeczka! Z kim aktorka chce zajść w ciążę? 

32 lata różnicy 

Wybranką Sarah jest aktorka, Holland Taylor. Panie spotykają się od 2015 roku. Dzielą ich 32 lata! Jak łatwo obliczyć Taylor w tym roku skończyła 75 lat. Na ekranie widzieliśmy ją m.in. w Legalnej Blondynce, Truman'ie Show, Dwóch i pół i w Miłości, szmaragdzie i krokodylu. 

„Kocham dzieci, ale jestem bardzo impulsywna i bałam się, że będę miała dzieci, a potem mogę tego żałować. Z drugiej strony nie jestem pewna, czy nie będę żałować, że ich nie posiadam. Dlatego na wszelki wypadek zamroziłam jajeczka”, powiedziała w Sunday Times. 

43-latka wcześniej spotykała się ze starszą o 18 lat Cherry Jones i starszą o 9 lat Tracy Letts. Według wielu osób zachowanie Paulson można tłumaczyć rozwodem rodziców i brakiem matki u boku. Aktorka dementuje jednak te plotki. 

„Ludzie patrzą na mnie i Holland i mówią: „Kompleks mamusi”, ale ja opiekuję się nią tak samo, jak ona mną, więc na pewno nie w tym rzecz. Zawsze miałam starszych przyjaciół. Myślę, że wielu z nas w ograniczony sposób patrzy na starszych ludzi. Ja uważam się za szczęściarę mogąc być z kimś, kto jest starszy i mądrzejszy ode mnie”, stwierdza. Dodaje, że jeśli ktoś chce poświęcać swój czas na rozmyślaniu o tym, dlaczego aktorka związała się ze starszą kobietą - to „jego problem”. 

Co myślcie o takim związku?  

1/4
Holland Taylor i Sarah Paulson
Copyright @instagram@mssarahcatharinepaulson
1/4

Sarah i Holland spotykają się od 2015 roku 

2/4
Holland Taylor
Copyright @instagram@mssarahcatharinepaulson
2/4

Dzielą ich 32 lata 

3/4
Hollan Roden i Sarah Paulson
Copyright @instagram@https://www.instagram.com/p/Bb2kcHEAbqO/?taken-by=mssarahcatharinepaulson
3/4

Sarah wyznała ostatnio, że chce być matką 

4/4
Sarah Paulson
Copyright @instagram@https://www.instagram.com/p/Bb2kcHEAbqO/?taken-by=mssarahcatharinepaulson
4/4

Co myślicie o tej parze?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.