Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
VIVA! Tylko u nas

Agnieszka Chylińska przerwała milczenie. Ujawniła prawdę o swoim dziecku

Artystka popłakała się w trakcie wywiadu!

Konrad Szczęsny 3 stycznia 2020 16:14
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Ma rzesze wiernych fanów, niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i nie ukrywa, że macierzyństwo całkowicie ją odmieniło. Jednak przy okazji premiery najnowszej książki Agnieszka Chylińska nie potrafiła ukryć targających nią emocji, gdy została zapytana o trudny temat, jaki w niej porusza. „Giler, trampolina i reszta świata” ma mocno osobisty wydźwięk. Do tego stopnia, że jurorka „Mam talent” rozpłakała się w trakcie wywiadu z Marcinem Prokopem...

Agnieszka Chylińska o najnowszej książce i swoim dziecku

Artystka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie własnoręcznie napisanego listu. Zrelacjonowała w nim, że w trakcie intymnej i bardzo osobistej rozmowy z Marcinem Prokopem dla jednego z serwisów z jej oczu popłynęły łzy. Wszystko dlatego, że opowiadając o książce „Giler, trampolina i reszta świata” myślała o swoim „wyjątkowo wyjątkowym dziecku”. Fragmenty te zostały jednak wycięte w procesie autoryzacji. 

„To miał być wywiad o mojej najnowszej książce „Giler, trampolina i reszta świata”. Poprosiłam o pomoc i wsparcie Marcina Prokopa. Rozmawialiśmy ze sobą nie raz, nie tylko przed kamerami... To miał być kolejny nasz wywiad... Ale nie wyszło. Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć Wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo „wyjątkowego” dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie „na sprzedaż”. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam „profesjonalnie”, relacjonuje Agnieszka Chylińska.

I dodaje, że chciała poprzez publikację wywiadu dać pokrzepienie i wsparcie tym, którzy m.in. opiekują się osobami starszymi, schorowanymi i „mają swój mały krzyż”.

„Podarowuję Wam tę rozmowę w formie, która mnie aż tak bardzo nie obnaża… To taki mój skromny prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi. Bo każdy z nas ma swoją godność i swój mały krzyż… Wasza Aga”, zakończyła wpis jurorka „Mam talent”.

Wywiad Agnieszki Chylińskiej z Marcinem Prokopem

W szczerej i bardzo osobistej rozmowie z Marcinem Prokopem wyznała, że mimo popularności woda sodowa nie uderzyła jej do głowy i nadal zmaga się z wieloma codziennymi problemami.

„Chcę przekazać myśl: „słuchajcie, ja znam życie”. Jeżeli wam się wydaje, że to, że jestem jakąś panią z telewizji, to, że nagrywam płyty, jestem popularna, wiesz, mam ileś wejść na Facebooku czy na Instagramie, nie odkleja mnie od trosk. Nigdy nie potrafiłam być gwiazdą na piedestale”, zapewniła w wywiadzie dla Onet.pl.

Dodała także, że pisanie książek, w których zawiera wiele elementów autobiograficznych, to forma autoterapii. 

„Zawsze jak myślałam, żeby coś z siebie wyrzucać, to miałam taką zasadę, żeby mówić i pisać o sobie. (...) Myślę, że to jest trudne. Z jednej strony to jest taka głupia odwaga. Z drugiej strony ja nie umiem inaczej. Są takie tematy, których nie chcę poruszać i rzeczywiście temat książki jest dla mnie o tyle trudny, że nie o wszystkim chcę mówić tutaj, ale pisanie jej było dla mnie ogromną ulgą i bardzo potrzebowałam tego, bo czasem z każdą książką chciałam przygotować tego czytelnika, który już zapoznał się z rodziną, że ja chcę opowiedzieć trochę więcej, że to nie jest tylko i wyłącznie opowieść o rodzinie”, zaznaczyła.

Nowa książka Agnieszki Chylińskiej. O czym jest  „Giler, trampolina i reszta świata”?

Jak pisze wydawca, książka opowiada historię chłopca, który jest autystyczny.

„Giler czasem nie jest pewny, czy istnieje, nie lubi hałasu, niespodzianek i ziemniaków... Giler to niezwykły chłopiec. Ma klucz do duszy każdego człowieka i z każdego wydobywa dobro. Poznaj brata Zezi i Franka, który kocha pływanie, niszczarki dokumentów oraz jest gąbkożercą. Wierzy, że żadna ilość płynów do kąpieli nie jest za duża, a słodycze nie są przed nim bezpieczne nawet w sejfie. To historia o niedoskonałych ludziach, którzy tworzą rodzinę. I kochają się tak... najbardziej na świecie”, czytamy.

Dzieci Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska wraz ze swoim mężem, tajemniczym Markiem, wychowuje trójkę dzieci. 13-letniego Ryszarda, który przyszedł na świat w 2006 roku, 9-letnią Esterę oraz 6-letnią Krystynę.  

List Agnieszki Chylińskiej do fanów:

Agnieszka Chylińska pozuje z książką „Giler, trampolina i reszta świata”:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prosto z Empiku do studia Mam Talent. Bardzo wzruszona. Dziękuję ❤️ Foto: @top.management.official

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.