Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News
DZIECI GWIAZD

Sylwia Grzeszczak pokazała urocze zdjęcie z córką! Fani są zachwyceni

Bogna skończyła niedawno cztery latka. Zobacz, jak wygląda

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2019 19:32
Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News

Choć muzyka jest jej wielką pasją, Sylwia Grzeszczak podkreśla w wywiadach, że rodzina to dla niej zdecydowanie najważniejszy priorytet. Z okazji czwartych urodzin piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie z córeczką Bogną. Aż trudno uwierzyć, że dziewczynka jest już taka duża!

Córka Sylwii Grzeszczak i Libera, Bogna. Jak wygląda?

Wokalistka urodziła ją 5 grudnia 2015 roku, rok po tym, gdy wzięła wraz z raperem Liberem ślub w tajemnicy. Macierzyństwo zmieniło w jej życiu wszystko, rodzina to dla Sylwii Grzeszczak wielka wartość. Mówi o niej rzadko, nie pokazuje również twarzy dziecka w mediach społecznościowych.

Jednak z okazji czwartych urodzin Bogny piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych pełne czułości zdjęcie z córeczką. „Jak ten czas leci..dziś 4 urodziny ..❤️”, podpisała fotografię Sylwia Grzeszczak.

Fani i znajomi tłumnie składali córce gwiazdy życzenia w komentarzach. „Najpiękniejsze życzenia dla Naszej drugiej ,cudnej Księżniczki👑🎁🎉🎈🎂♥️”, napisała projektantka Viola Piekut. „Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin dla Bogny🌸🎀”, dodał ktoś inny. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Bogna 💞. Niech rośnie nam druga Sylwia👑👑”, podkreślił ktoś trzeci. Do życzeń przyłączyła się również m.in. Paulina Krupińska.

Druga ciąża Sylwii Grzeszczak

W minione wakacje dużo mówiło się o tym, że 30-latka spodziewa się drugiego dziecka. Sama zainteresowana nie chciała komentować medialnych doniesień, jednak po jej sierpniowym występie na festiwalu w Sopocie fani sceptycznie odnosili się do tych rewelacji. Podkreślali, że gdyby faktycznie była w drugiej ciąży, nie zdecydowałaby się m.in. na takie elementy show, jak latanie na linie...

Dziś Sylwia Grzeszczak będzie bohaterką programu Uwaga! Kulisy Sławy 

Zdjęcie Sylwii Grzeszczak z córką Bogną, 2019 rok:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak ten czas leci..dziś 4 urodziny ..❤️

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Tę fotografię piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie rok temu, gdy Bogna skończyła trzy latka: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja Bogna kończy dziś 3 lata.. #urodziny #świętujemy#moment #happybirthday #happy #tort #stolat#polskiedziewczyny

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.