Maria Sadowska, Marysia Sadowska, Viva! 20/2013
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O NICH SIĘ MÓWI

Maria Sadowska z dziećmi na czerwonym dywanie. Tak wyglądają Lili i Iwo

Pociechy artystki to wierne kopie mamy

Olga Figaszewska 18 listopada 2022 11:11
Maria Sadowska, Marysia Sadowska, Viva! 20/2013
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Szczęśliwa mama, żona i artystka. Maria Sadowska każdą wolną chwilę spędza z mężem i dziećmi. Wspólnie z Adrianem Łabanowskim doczekali się 10-letniej Lili i 7-letniego Iwa. Para rzadko zamieszcza zdjęcia swoich pociech. Tym razem wokalistka i reżyserka zrobiła wyjątek. Dzieci towarzyszyły jej na czerwonym dywanie. Do kogo podobni są Iwo i Lili?

Maria Sadowska z dziećmi na czerwonym dywanie. Tak wyglądają Lili i Iwo

Maria Sadowska wraz z ukochanym mężem, Adrianem Łabanowskim, liderem zespołu NO LOGO, stworzyła kochającym szczęśliwy dom. „Spotkaliśmy się przypadkiem. Stworzyliśmy dom, który jest połączeniem naszych dwóch zupełnie różnych światów”, opowiadała wokalistka w VIVIE!. Zakochani wspólnie wychowują dwójkę pociech. W 2012 roku na świecie pojawiła się Lili. Trzy lata później ich rodzina znów się powiększyła i dołączył do nich Iwo.

„Jesteśmy dosyć wyluzowanymi rodzicami. Szczególnie Maryśka. Ja staram się trzymać dyscyplinę, chociaż tego nie lubię. Mamy ogromne wsparcie od rodziców, którzy kochają nasze dzieci tak jak nas i zawsze nam pomagają. To jest nieocenione”, mówił Adrian Łabanowski w jednym z wywiadów VIVY!. Z kolei artystka dodawała, że to ona rozpieszcza dzieci, a mąż gra rolę złego policjanta. Maria Sadowska często wyjeżdża. Dłuższa rozłąka z dziećmi zawsze jest dla niej trudna. To ukochany wokalistki w pewnym momencie wziął na siebie większość obowiązków i spraw związanych z wychowaniem pociech. Małżonkowie zawsze mogą na siebie liczyć, świetnie się uzupełniają i mocno wspierają.

Sprawdź też: Beatę Tyszkiewicz z młodszą córką łączy wyjątkowa więź. Kim jest Wiktoria Padlewska?

Tak wyrosły pociechy Adriana Łabanowskiego i Marii Sadowskiej

Małżonkowie rzadko pokazują w sieci zdjęcia swoich pociech, a te rosną jak na drożdżach. Lili ma już 10, a Iwo 7 lat. Szczęśliwi rodzice nie kryją dumy ze swoich pociech.  „Ta piękna i mądra osoba przyszła na świat i zmieniła moje życie na milion razy lepsze i prawdziwsze niż kiedykolwiek. Dziś urodziny Lili a ja pękam z dumy i nie mogę powstrzymać łez wzruszenia”, pisała Maria Sadowska pod jednym z urodzinowych postów.

Teraz pociechy towarzyszyły rodzicom podczas branżowej imprezy. Piosenkarka pozowała z dziećmi do wspólnych zdjęć. Na jej profilu pojawiło się też urocze nagranie. Do kogo podobni są Iwo i Lili? Internauci zaważają, że dzieci Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego to wierna kopia mamy.

Całej rodzinie życzyły dużo szczęścia!  

Czytaj też: Nad synem Rafała Królikowskiego ciąży presja znanego nazwiska. 20-latek postanowił pójść w ślady ojca

Maria Sadowska, Adrian Łabanowski, Viva! 19/2022
Fot. Łukasz Kuś

Maria Sadowska, Adrian Łabanowski, Viva! 19/2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.