EN_01405013_0238, Julia Roberts
Fot. Doug Peters/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dzieci Julii Roberts skończyły 17 lat! Aktorka zamieściła w sieci wyjątkowy kadr

Jak dziś wyglądają bliźnięta?

Olga Figaszewska 1 grudnia 2021 13:08
EN_01405013_0238, Julia Roberts
Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Julia Roberts rzadko dzieli się obserwatorami fragmentami życia i wspólnie z mężem chroni prywatność trójki pociech. Tym razem małżonkowie postanowili zrobić wyjątek. Jedna z najbardziej cenionych i wzbudzających ogromną sympatię aktorek opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych archiwalne zdjęcie swoich pociech. Hazel i Phinnaeus obchodzili niedawno 17. urodziny!  

Dzieci Julii Roberts i Daniela Modera

Julia Roberts i Daniel Moder  od prawie 20 lat tworzą szczęśliwy związek. Zakochani poznali się na planie filmu „The Mexican”, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka i operator filmowy pobrali się 4 lipca 2002 roku. Wspólnie doczekali się trójki pociech. Małżonkowie wychowują bliźniaki, córkę Hazel i syna Phinnaeusa, a także Henry’ego, który przyszedł na świat w 2007 roku.

Julia Roberts i Daniel Moder poświęcają się rodzicielstwu i zależy im na tym, by ich pociechy wkroczyły w dorosłe życie z wartościami, które im wpajają. „Sądzę, że to ważne, by dzieci znały granice. Jeśli zdarzy się coś niedobrego, nie stosuję kar, ale przeprowadzam rozmowę”, podkreślała aktorka w jednym z wywiadów.

Zobacz też: Związek Julii Roberts i Daniela Modera udowadnia, że miłość pokonuje wszelkie przeszkody

Henry Daniel Moder, Hazel Moder and Phinnaeus Moder, 2013
Fot. Henry Lamb/Photowire/BEI / Rex F/EAST NEWS

Henry Daniel Moder, Hazel Moder and Phinnaeus Moder, 2013 rok

Hazel i Phinnaeus Moder skończyli 17 lat. Pójdą w ślady Julii Roberts?

Małżonkowie rzadko pojawiają się wspólnie na czerwonym dywanie. Nie publikują tez zbyt wiele fotografii, na których fani mogliby dostrzec ich pociechy. Niedawno zrobili kilka wyjątków. W ostatnim czasie Hazel towarzyszyła tacie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie pojawili się na premierze „Flag Day”. Nastolatka ma już na swoim koncie niewielkie role. Być może zwiąże swoją przyszłość z aktorstwem.

Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą dzieci pary, z pewnością będą mogli liczyć na ogromne wsparcie rodziców. Julia Roberts i Daniel Moder nie mogą uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie. Ich starsze pociechy skończyły kilka dni temu 17 lat! Z tej okazji artyści podzielili się z obserwatorami wyjątkowymi fotografiami bliźniąt. Aktorka pokazała kadr, na którym Hazel i Phinnaeus są małymi bobasami.

„Najsłodsze 17 lat mojego życia”, napisała Julia Roberts. Z kolei dumny tata pokazał kolejny kadr, na którym uwiecznił córkę i syna. 

Internauci podkreślają, że Hazel odziedziczyła urodę po mamie.  Życzymy wszystkiego najlepszego!

Sprawdź też: Narkotyki w rodzinie, zdrady i problemy psychiczne! Jakie naprawdę jest życie Julii Roberts?

Daniel Moder i Hazel Moder, 2021
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Daniel Moder i Hazel Moder,  na pokazie filmu Flag Day, Cannes 2021

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.