EN_01405013_0238, Julia Roberts
Fot. Doug Peters/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dzieci Julii Roberts skończyły 17 lat! Aktorka zamieściła w sieci wyjątkowy kadr

Jak dziś wyglądają bliźnięta?

Olga Figaszewska 1 grudnia 2021 13:08
EN_01405013_0238, Julia Roberts
Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Julia Roberts rzadko dzieli się obserwatorami fragmentami życia i wspólnie z mężem chroni prywatność trójki pociech. Tym razem małżonkowie postanowili zrobić wyjątek. Jedna z najbardziej cenionych i wzbudzających ogromną sympatię aktorek opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych archiwalne zdjęcie swoich pociech. Hazel i Phinnaeus obchodzili niedawno 17. urodziny!  

Dzieci Julii Roberts i Daniela Modera

Julia Roberts i Daniel Moder  od prawie 20 lat tworzą szczęśliwy związek. Zakochani poznali się na planie filmu „The Mexican”, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka i operator filmowy pobrali się 4 lipca 2002 roku. Wspólnie doczekali się trójki pociech. Małżonkowie wychowują bliźniaki, córkę Hazel i syna Phinnaeusa, a także Henry’ego, który przyszedł na świat w 2007 roku.

Julia Roberts i Daniel Moder poświęcają się rodzicielstwu i zależy im na tym, by ich pociechy wkroczyły w dorosłe życie z wartościami, które im wpajają. „Sądzę, że to ważne, by dzieci znały granice. Jeśli zdarzy się coś niedobrego, nie stosuję kar, ale przeprowadzam rozmowę”, podkreślała aktorka w jednym z wywiadów.

Zobacz też: Związek Julii Roberts i Daniela Modera udowadnia, że miłość pokonuje wszelkie przeszkody

Henry Daniel Moder, Hazel Moder and Phinnaeus Moder, 2013
Fot. Henry Lamb/Photowire/BEI / Rex F/EAST NEWS

Henry Daniel Moder, Hazel Moder and Phinnaeus Moder, 2013 rok

Hazel i Phinnaeus Moder skończyli 17 lat. Pójdą w ślady Julii Roberts?

Małżonkowie rzadko pojawiają się wspólnie na czerwonym dywanie. Nie publikują tez zbyt wiele fotografii, na których fani mogliby dostrzec ich pociechy. Niedawno zrobili kilka wyjątków. W ostatnim czasie Hazel towarzyszyła tacie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie pojawili się na premierze „Flag Day”. Nastolatka ma już na swoim koncie niewielkie role. Być może zwiąże swoją przyszłość z aktorstwem.

Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą dzieci pary, z pewnością będą mogli liczyć na ogromne wsparcie rodziców. Julia Roberts i Daniel Moder nie mogą uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie. Ich starsze pociechy skończyły kilka dni temu 17 lat! Z tej okazji artyści podzielili się z obserwatorami wyjątkowymi fotografiami bliźniąt. Aktorka pokazała kadr, na którym Hazel i Phinnaeus są małymi bobasami.

„Najsłodsze 17 lat mojego życia”, napisała Julia Roberts. Z kolei dumny tata pokazał kolejny kadr, na którym uwiecznił córkę i syna. 

Internauci podkreślają, że Hazel odziedziczyła urodę po mamie.  Życzymy wszystkiego najlepszego!

Sprawdź też: Narkotyki w rodzinie, zdrady i problemy psychiczne! Jakie naprawdę jest życie Julii Roberts?

Daniel Moder i Hazel Moder, 2021
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Daniel Moder i Hazel Moder,  na pokazie filmu Flag Day, Cannes 2021

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.