Jak teraz wyglądają?

Ksenia Krasko 18 października 2019 06:51

Już wkrótce zobaczymy Jennifer Lopez w nowej roli! W tym miesiącu odbyła się premiera głośnych Ślicznotek, ale artystka nie zwalnia tempa i już pracuje nad nowym filmem. Spędza w pracy bardzo dużo czasu, dlatego była niezwykle ucieszona spotkaniem ze swoimi dziećmi na planie komedii romantycznej Marry Me.

Dzieci Jennifer Lopez odwiedziły ją na planie

Film Marry Me to historia zapracowanej gwiazdy popu (rola Jennifer Lopez), która dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradził. Z rozpaczy wybiera przypadkowego mężczyznę z tłumu słuchaczy na jej koncercie, który... ma się z nią ożenić. W tą postać wciela się Owen Wilson. Aktorzy po raz drugi spotykają się na planie, po Anakondzie z 1997 roku.

J.Lo zbiera entuzjastyczne recenzje za rolę w Ślicznotkach, i mówi się, że ma szansę na Oscara. Pomimo sukcesu, nie zwalnia tempa – ze względu na pracę rzadko widuje się z najbliższymi, nawet z dziećmi.

Max i Emme odwiedzili Lopez na planie nowego filmu, a z publikacji na Instagramie można wywnioskować, że bardzo za nimi tęskniła. „I ♥ kiedy odwiedzają mnie na planie!”, napisała pod fotografią. Zobaczcie wszystkie zdjęcia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I ♥️ when they visit me on set!!! #marryme

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

1/5
Jennifer Lopez, dzieci, J.Lo
Copyright @Jose Perez / SplashNews.com/East News
1/5

Jennifer Lopez na planie nowego filmu z dziećmi

2/5
Jennifer Lopez, dzieci, J.Lo
Copyright @Jose Perez / SplashNews.com/East News
2/5

Bliźniaki Emme i Max mają 11 lat

3/5
Jennifer Lopez, dzieci, J.Lo
Copyright @Jose Perez / SplashNews.com/East News
3/5

Artystka właśnie promuje swój najnowszy film „Ślicznotki”, ale nie zwalnia tempa i już zaangażowała się w nowy projekt

4/5
Dzieci Jennifer Lopez
Copyright @Instagram @jlo
4/5

J.Lo ma doskonały kontakt ze swoimi dziećmi

5/5
Dzieci Jennifer Lopez
Copyright @Instagram @jlo
5/5

Max i Emme urodzili się w 2008 roku. Ich ojcem jest były mąż Jennifer Lopez, piosenkarz Marc Anthony

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.