Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/
Z ŻYCIA GWIAZD

Beyoncé opublikowała rodzinne ujęcia. Blue Ivy i bliźniaki zachwycają fanów!

Podobni do sławnych rodziców?

Ksenia Krasko 4 stycznia 2020 13:00
Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/

Beyoncé pożegnała 2019 z pomocą ekskluzywnego wideo, podsumowującego jej pełen wydarzeń rok. Fani radośnie zareagowali na niepublikowane wcześniej zdjęcia i filmy, ale największe poruszenie w sieci wywołały nowe fotografie dzieci wokalistki i jej męża, rapera Jaya Z. Jak dziś wyglądają?

Dzieci Beyonce i Jaya z na zdjęciu Instagram

Filmik, opublikowany przez samą Beyoncé na jej Instagramie, od kilku dni podbija sieć. Artystka podzieliła się z wielbicielami najważniejszymi momentami poprzedniego roku, w tym spotkanie z Meghan Markle i księciem Harrym na premierze Króla Lwa. Nagraniu towarzyszy melodia utworu Mood 4 Eva z albumu Lion King: The Gift.

Rzadkie ujęcia Queen B z dziećmi spodobały się fanom. Tym bardziej, że tym razem piosenkarka pokazała nie tylko 7-letnią Blue Ivy, ale również 2-letnich bliźniaków, dziewczynkę Rumi i chłopca Sir’a. Kartka świąteczna, do której pozowała cała rodzina Carter, jest absolutnym hitem sieci!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Raperka Megan Thee Stallion również opublikowała na swoim profilu zdjęcie z Beyoncé i jej córką. Uroda Blue Ivy wywołuje największe poruszenie. W komentarzach obserwatorów nie brakuje opinii, że dziewczynka wygląda zdecydowanie poważniej i do złudzenia przypomina sławną mamę.

My również zauważyliśmy podobieństwo – a Wy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 2020 🤘🏽 @beyonce

Post udostępniony przez Hot Girl Meg (@theestallion)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?