Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/
Z ŻYCIA GWIAZD

Beyoncé opublikowała rodzinne ujęcia. Blue Ivy i bliźniaki zachwycają fanów!

Podobni do sławnych rodziców?

Ksenia Krasko 4 stycznia 2020 13:00
Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/

Beyoncé pożegnała 2019 z pomocą ekskluzywnego wideo, podsumowującego jej pełen wydarzeń rok. Fani radośnie zareagowali na niepublikowane wcześniej zdjęcia i filmy, ale największe poruszenie w sieci wywołały nowe fotografie dzieci wokalistki i jej męża, rapera Jaya Z. Jak dziś wyglądają?

Dzieci Beyonce i Jaya z na zdjęciu Instagram

Filmik, opublikowany przez samą Beyoncé na jej Instagramie, od kilku dni podbija sieć. Artystka podzieliła się z wielbicielami najważniejszymi momentami poprzedniego roku, w tym spotkanie z Meghan Markle i księciem Harrym na premierze Króla Lwa. Nagraniu towarzyszy melodia utworu Mood 4 Eva z albumu Lion King: The Gift.

Rzadkie ujęcia Queen B z dziećmi spodobały się fanom. Tym bardziej, że tym razem piosenkarka pokazała nie tylko 7-letnią Blue Ivy, ale również 2-letnich bliźniaków, dziewczynkę Rumi i chłopca Sir’a. Kartka świąteczna, do której pozowała cała rodzina Carter, jest absolutnym hitem sieci!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Raperka Megan Thee Stallion również opublikowała na swoim profilu zdjęcie z Beyoncé i jej córką. Uroda Blue Ivy wywołuje największe poruszenie. W komentarzach obserwatorów nie brakuje opinii, że dziewczynka wygląda zdecydowanie poważniej i do złudzenia przypomina sławną mamę.

My również zauważyliśmy podobieństwo – a Wy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 2020 🤘🏽 @beyonce

Post udostępniony przez Hot Girl Meg (@theestallion)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.