Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM SIĘ MÓWI

Dzieci Agnieszki Chylińskiej  zostały wyleczone i uratowane dzięki Jurkowi Owsiakowi!

Artystka skierowała apel do założyciela WOŚP i podzieliła się osobistą historią

Konrad Szczęsny 17 stycznia 2019 10:48
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Decyzja Jurka Owsiaka o rezygnacji z funkcji prezesa fundacji WOŚP wywołała lawinę komentarzy i spontanicznych reakcji w mediach społecznościowych. Na Instagramie powstał nawet specjalny hasztag #MuremZaOwsiakiem, za pomocą którego wyrażane jest wsparcie dla założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wyrażana nadzieja, że Jerzy Owsiak zmieni swoją decyzję. Do apelu przyłączyła się Agnieszka Chylińska!

Agnieszka Chylińska o dzieciach

W mediach społecznościowych gwiazda TVN opublikowała filmik, w którym podzieliła się osobistą historią, dotycząca swoich dzieci i zaapelowała do założyciela WOŚP, by nie rezygnował z funkcji prezesa fundacji.

„Cześć Jurku, tutaj Agnieszka Chylińska, chciałam ci pokazać pokój moich dzieci i powiedzieć do ciebie parę słów, nie jako pani z telewizji, ale jako mama Ryszarda, Esi i Krystynki. Chciałabym powiedzieć tobie, że dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde z nich zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem. Chciałam ci za to bardzo podziękować, ale też chciałabym kiedyś powiedzieć moim dzieciom, komu zawdzięczają swój piękny start, komu zawdzięczają to, że są zdrowe, mają się dobrze i mam nadzieję, będą fajnymi dorosłymi ludźmi”, mówi wyraźnie poruszona Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska apeluje do Jerzego Owsiaka o zmianę decyzji

Dodaje, że wraz z całą rodziną mocno wspiera Jerzego Owsiaka i liczny na zmianę jego decyzji.

„To taki głos ode mnie dla ciebie z pozdrowieniami od całej mojej rodziny, trzymając za ciebie bardzo mocno kciuki, prosząc cię o to, żebyś się nie dawał, tylko pamiętał o tym, że potrzebują ciebie ludzie tacy bezbronni i tacy bezradni, jak te moje dzieciaki wtedy”, zaznaczyła artystka.

Film podpisała m.in. hasztagami #muremzaowsiakiem i #jurekzostań. Fani w komentarzach wyrazili zachwyt, dotyczący postawy Agnieszki Chylińskiej i dołączyli się do jej apelu.

„Zgadzamy się z tymi słowami w stu procentach”, „Pełna zgoda”, „Nie ujęłabym tego lepiej!”, „Dołączam się do tych słów”, „Piękne słowa!”, pisali poruszeni.

My również dołączamy się do apelu gwiazdy TVN #MuremZaOwsiakiem  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#muremzaowsiakiem #wosp #jurekzostań #jurekowsiak

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Jurek Owsiak
Fot. Mat. prasowe WOŚP
 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.