Julia Wieniawa, zarobki gwiazd, majątek Julii Wieniawy
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Julia Wieniawa ma za sobą nieudane małżeństwo?

Aktorka zdradziła sekret swojego drugiego nazwiska!

Konrad Szczęsny 2 czerwca 2018 09:02
Julia Wieniawa, zarobki gwiazd, majątek Julii Wieniawy
Fot. Instagram @juliawieniawa

Choć tak naprawdę nazywa się Julia Wieniawa-Narkiewicz, na potrzeby show-biznesu zrezygnowała z posługiwania się drugim członem nazwiska. Dlaczego zdecydowała się na ten krok? Czy stoi za tym nieudane małżeństwo 19-letniej gwiazdy, zakończone w atmosferze skandalu? Młoda aktorka w najnowszym wywiadzie wyjawiła prawdę na ten temat!

Julia Wieniawa o drugim nazwisku. Dlaczego nie używa nazwiska Narkiewicz

Wiele osób wprost pyta partnerkę Antka Królikowskiego, czy drugi człon nazwiska to zasługa złożenia przysięgi małżeńskiej w młodym wieku i tego, że związek nie przetrwał próby czasu. Jaka jest prawda na ten temat?

„Każdy mnie pyta czy wyszłam młodo za mąż, ale nie, nie wyszłam. Moje nazwisko to jest jedno nazwisko, po prostu dwuczłonowe. Wieniawa to jest jakby pewien herb, a Narkiewicz to jest człon. Tych członów jest kilka, na przykład Wieniawa-Długoszowski, może kojarzycie. To jest jakoś tam powiązane. Dlatego to jest jedno nazwisko”, wyjaśniła w rozmowie z dziennikarką Party.pl.

Dlaczego Julia Wieniawa zrezygnowała z posługiwania się w show-biznesie drugim członem nazwiska?

„Dopiero jak zaczęłam funkcjonować w show-biznesie, skróciłam je do Wieniawa, bo tak to byłoby za długo. Zawsze, gdy gdzieś się podpisywałam, to nie mieściło się drugie nazwisko. W szkole używałam obu członów”, zwierzyła się aktorka.

Julia Wieniawa o ślubie i przyjęciu nazwiska męża

Dziennikarka, nawiązując do związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego zapytała, czy w przypadku zamążpójścia gwiazda przyjmie nazwisko męża.

„Będzie wtedy trójczłonowe nazwisko (śmiech). Myślę, że dlatego, że pracuję na swoje nazwisko i w pewnym sensie będzie to kiedyś marka jakaś tam, no to zapewne zachowam. Ale nie wiem, nie chcę się póki co deklarować, bo nie mam takich potrzeb. Ale lubię swoje nazwisko, cieszę się, że jest tak szlachetne”, podkreśliła z mocą Julia Wieniawa. 

Wiedziałaś o tym, że aktorka ma szlacheckie korzenie? 

Fot. East News

Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.