Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman straci przez Magdę Gessler pół miliona złotych?!

Rywalizują o miejsce w nowym programie

Sabina Zięba 3 sierpnia 2020 09:05
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

To naprawdę interesujące starcie, z którego nie wiadomo, kto wyjdzie obronną ręką! Jak donosi Super Express, TVN przygotowuje się do realizacji nowego programu, którego bohaterką ma być Magda Gessler, bądź Dorota Wellman. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że obie panie nie pałają do siebie sympatią... Której z nich się uda?

Druga edycja My Way

TVN, mimo trwającej pandemii koronawirusa, przystąpił już do realizacji poszczególnych programów, które zagoszczą w jesiennej ramówce. Wiadomo, że trwają już nagrania nowej serii Top Model. Równocześnie stacja przymierza się do drugiej edycji My Way.

Bohaterką pierwszej edycji show, w którym gwiazdy uczą się jeździć samochodem i robią prawo jazdy, była Edyta Górniak. Olivier Janiak, tłumacząc ideę tego programu, jakiś czas temu powiedział: „Tytuł My Way nawiązuje do drogi, jaką pokonuje kierowca, ale również do drogi życiowej z perspektywy dojrzałej kobiety i spełnionej artystki”. Mimo początkowych trudności, piosenkarce udało się opanować nową umiejętność i zdała egzamin za pierwszym podejściem.

Teraz TVN chce wśród swoich gwiazd wytypować nową bohaterkę programu. Informator Super Expressu podaje: „TVN zaproponował trzy nazwiska: Gessler, Wellman i Dorotę Szelągowską. Ta ostatnia od razu odpadła z rywalizacji. Magdzie natomiast bardzo zależy na udziale w show. Była już u Miszczaka i długo rozmawiali na ten temat. Nie jest tajemnicą, że to kura znosząca złote jaja, jej programy notują największe wpływy reklamowa, a ona sama nieraz się żaliła, iż nic z tego nie ma”.

Całą sytuację dodatkowo podsycają plotki o domniemanej niechęci obu gwiazd. Podobno kilka lat temu Dorota Wellman powiedziała, że Magda Gessler nie potrafi gotować, a jej włosy mogą znajdować się w potrawach. Od tamtej pory ich spór nie został złagodzony, więc mogą zażarcie walczyć o propozycję stacji.

A Wy kogo chętniej byście zobaczyli w nowej edycji My Way? Dorotę Wellman czy Magdę Gessler?  

Magda Gessler

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.