Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O NIEJ SIĘ MÓWI

Nie tylko Dzień Dobry TVN. Dorota Wellman zdecydowała się na nowe telewizyjne wyzwanie!

Takiego programu jak „Kto to wie?” jeszcze nie było

Rafał Kowalski 19 stycznia 2023 13:45
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Choć widzowie uwielbiają ją za prowadzenie Dzień Dobry TVN i Inspirujących Kobiet, Dorota Wellman podjęła się kolejnego wyzwania. Tym razem mowa o innowacyjnej grze telewizyjnej, w której będzie mógł wziąć udział każdy z nas.

Dorota Wellman w „Kto to wie?” – szczegóły

Tej wiosny Dorota Wellman zaprosi widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu! W programie „Kto to wie?" gospodyni formatu połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję. Każde pytanie będzie bowiem bazować na sondażach.

Czy uważasz, że znasz odpowiedzi na te pytania? Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?", „Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?”. Być może to właśnie Ty będziesz idealnym zawodnikiem.

W każdym odcinku poznamy 4 uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Będą oni zgadywać, jakich odpowiedzi udzielili ankietowani. Po każdej części pożegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szansę na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

Dorota Wellman, teleturniej Kto to wie?
Fot. materiał prasowy

Co na temat tego projektu mówi sama Dorota Wellman? „To ogromna satysfakcja, że oprócz prowadzenia "Kto to wie?", mogę też współtworzyć program. Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer. Trudno dostrzec, że jest to dla nich debiut telewizyjny. Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się – i to właśnie im zapewnimy”, czytamy w informacji prasowej.

CZYTAJ TEŻDorota Wellman długie starania o dziecko przypłaciła zdrowiem. Nie żałuje. „Sens pojawił się, gdy urodziłam”

Program zadebiutuje w ramówce TVN już wiosną. Powstaje na licencji „Let's Ask America” i jest tworzony z pomocą technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal. 

Dorota Wellman, teleturniej Kto to wie?
Fot. materiał prasowy

Dorota Wellman, teleturniej Kto to wie?
Fot. materiał prasowy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.