Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska spodziewa się trzeciego dziecka?!

Dodane przez nią zdjęcie poruszyło internautów

Sabina Zięba 13 maja 2020 08:00
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska prowadzi niezwykle intensywne życie. Oprócz realizacji kilku programów telewizyjnych o tematyce wystoju wnętrz, jest mamą dwójki dzieci. W ostatnim czasie zamieszczane przez nią w mediach społecznościowych zdjęcia, dały wiele do myślenia jej fanom. Przypuszczają oni, że prezenterka spodziewa się swojego trzeciego dziecka! Czy to prawda?

Czy Szelągowska jest w ciąży?

Powszechnie wiadomo, że Dorota Szelągowska jest podwójną rozwódką. Owocem jej pierwszego związku jest 19-letni syn Antek. Kolejne małżeństwo z Adamem Sztabą nie przyniosło żadnych dzieci, lecz obecna relacja tak. Projektantka od dwóch lat jest także mamą córeczki, Wandy. Ułożyła sobie życie u boku Michała, rodowitego górala. Ponieważ oboje pilnie strzegą swojej prywatności, nie wiadomo, czym dokładnie mężczyzna się zajmuje ani jakie nosi nazwisko. Podobno poznali się w trakcie kręcenia jednego z programów gwiazdy. W rozmowie z chillizet.pl ujawniła: „On mnie zachwyca. Wracamy do domu, rozkładamy sobie planszówki i gramy do nocy. Albo gadamy sobie, pijąc piwo. To jest fantastyczne. To jest właśnie partnerstwo”. Od lat są ze sobą niezwykle szczęśliwi - nic dziwnego, że fani doszukują się planów kolejnego powiększenia rodziny. 

W poniedziałek 11 maja prezenterka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu nowego programu.  Widzimy na nim, że jej stylizacja utrzymana jest w odcieniach beżu - Szelągowska ubrana jest w długą spódnicę z falbanami w stylu boho, oversizowy sweterek oraz zamszowe kozaki. Zachwyca również fryzurą, ponieważ ma pofalowane włosy. Fani są zgodni, że wygląda kwitnąco.

Uwagę obserwatorów zwróciła jednak jej pozycja, bowiem na fotografii gwiazda jedną rękę trzyma na brzuchu. W komentarzach pojawiło się w związku z tym pytanie: „Na każdym zdjęciu brzuszek zakryty, czyżby ciąża?”. Do tych przypuszczeń postanowiła się odnieść sama Dorota. Przyznała, że po prostu... przytyła: „Nie, to po prostu tłuszcz, albo poza. Biorąc pod uwagę, że ledwo oddycham w obciskających rajstopach, raczej to drugie”.

Pod postem momentalnie wywołała się dyskusja, że takie pytania są nie na miejscu. Również tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.