Dorota Naruszewicz wraca do zawodu. Aktorka o rozstaniu z mężem
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Dorota Naruszewicz: „Wierzę w to, że będę mogła w tym zawodzie coś ciekawego przeżyć”

Aktorka szczerze o powrocie na ekrany i rozwodzie z mężem

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2021 20:15
Dorota Naruszewicz wraca do zawodu. Aktorka o rozstaniu z mężem
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Była u szczytu popularności i zniknęła z ekranu. Poświęciła się najbliższym. Teraz Dorota Naruszewicz wraca do zawodu! W rozmowie z Dzień dobry TVN gwiazda opowiedziała o życiowej rewolucji, macierzyństwie i rozstaniu z mężem.

Dorota Naruszewicz wraca na ekrany. Dlaczego zniknęła?

Dorotę Naruszewicz widzowie pokochali za rolę Beaty Chojnickiej w serialu Klan. Po pewnym czasie aktorka zniknęła. Dopiero niedawno znów mogliśmy ją podziwiać w produkcji Korona królów. Gdzie się podziewała? Jak podkreśla w nowym wywiadzie z miłością i przyjemnością oddała się rodzinie, wychowaniu dzieci, a także prowadzeniu domu. „Żyłam tym. Gdzieś intuicyjnie wiedziałam, że warto w to zainwestować”, wyjaśniała Dorota Naruszewicz w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Gwiazda ma dwie wspaniałe córki: 15-letnią Nellę i 18-letnią Ninę, z którymi łączy je wyjątkowa więź.

Pociechy aktorki nie boją się poruszać z nią najtrudniejszych tematów, zwierzają się jej i traktują jak przyjaciółkę. Dorocie Naruszewicz właśnie na tym zależało. Jaką jest mamą? Aktorka podkreśla, że jest bardzo łagodna, a jej córki zgodnie przyznają, że potrafi również stawiać granice. Wraz ze swoimi pociechami najczęściej spędza wolny czas na grach karcianych i wspólnym gotowaniu. „Nie potrafię krzyczeć, nie potrafię się złościć, a raczej tłumaczę. Lubię rozpieszczać, ale też mam swoje zasady. Bardzo mi zależało, żeby dziewczyny nie kłamały, żeby mogły mi powiedzieć o wszystkim. Żeby wiedziały, że trzeba szanować innych, być uczciwym”, dodała.

Teraz, gdy córki są już prawie dorosłe, Dorota Naruszewicz wraca do swojego zawodu. „Postanowiłam zająć się swoimi sprawami i wrócić z dużą nieśmiałością w swoje zawodowe kręgi. Nie było to proste”, przyznała.

Polecamy też: Znana z Klanu Dorota Naruszewicz pokazała swoje mieszkanie!

Dorota Naruszewicz o rozstaniu z mężem

Dorota Naruszewicz od pewnego czasu podbija media społecznościowe. Z pasją i zaangażowaniem powadzi swój profil na Instagramie. W jego tworzeniu może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. ,,Nina często robi mamie zdjęcia, które potem może wstawić. Ja wspieram tak mentalnie. Na pewno jestem bardzo dumna z naszej mamy", mówiła Nella w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

W każdym wieku można robić coś ciekawego. Nie można zapominać o swoich pasjach. Wierzę w to, że będę mogła w tym zawodzie coś ciekawego przeżyć”, wspominała aktorka.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie w jej życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja. Niedawno Dorota Naruszewicz wyznała, że jej małżeństwo nie przetrwało i rozstała się z mężem. „Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca!", pisała na Instagramie.

Aktorka postanowiła, że nie będzie dłużej ukrywać tego przed fanami i mediami. Niezręcznie było jej czytać publikacje na temat ich relacji. „Było mi już bardzo niezręczne czytać na różnych portalach, że właśnie skończyłam 50 lat, wszystko tak cudownie mi się układa, do tego tworzę udany związek z mężem. Uznałam, że muszę o tym powiedzieć, że było żadnych nieścisłości”, wytłumaczyła gwiazda.

Dziś Dorota Naruszewicz jest kobietą spełnioną, pewną siebie i kompletną. Aktorka ma w sobie niesamowitą energię, którą dzieli się z otoczeniem. To jest jej czas. Teraz pragnie tylko tego, by jej córki były szczęśliwe.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Sprawdź też: Dorota Naruszewicz skończyła 50 lat. Aktorka promienieje!

Źródło: Dzień Dobry TVN

Dorota Naruszewicz wraca do zawodu. Aktorka o rozstaniu z mężem
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…