Donald Trump, Melania Trump
Fot. BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Donald i Melania Trump wyprowadzą się z Białego Domu. Wiadomo dokąd

Gdzie zamierzają zamieszkać?

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2020 20:00
Donald Trump, Melania Trump
Fot. BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Donald Trump wraz z pierwszą damą zamieszkują Biały Dom od 2017 roku. Niedługo przyjdzie im jednak opuścić posiadłość. Obecny prezydent USA ubiegał się w tym roku o reelekcję, jednak to jego oponent z ramienia Partii Demokratycznej zwyciężył w wyborach. W styczniu Joe Biden zostanie zaprzysiężony 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych, a tym samym stanie się lokatorem prezydenckiej posiadłości. Gdzie za to zamieszkają Donald i Melania Trump? Wszystko wskazuje na to, że przeniosą się do jednego z południowych stanów.

Donald i Melania Trump opuszczą Biały Dom

Na początku listopada wyłoniony został 46. prezydent Stanów Zjednoczonych. W tegorocznych wyborach prezydenckich zwyciężył kandydat Partii Demokratycznej - Joe Biden. Zanim jednak oficjalnie obejmie zaszczytny urząd, przed obywatelami USA pozostaje jeszcze około miesiąca prezydentury Donalda Trumpa. Chociaż jego oponent zapewnił sobie znaczną większość głosów elektorskich, finalnie oddane one zostaną dopiero 14 grudnia podczas Kolegium Elektorów. Zaprzysiężenie kolejnego prezydenta Stanów Zjednoczonych nastąpi natomiast w styczniu przyszłego roku. 

Niezadowolony, a wręcz głęboko sfrustrowany wynikiem tegorocznych wyborów jest obecny prezydent USA Donald Trump. W przekonaniu o dopuszczeniu się przestępstw wyborczych w poszczególnych lokalach, złożył on pozwy sądowe do kilku stanów. Z premedytacją opóźniał też on wszczęcie procedury wdrożenia przyszłego prezydenta USA w bieżące sprawy głowy państwa, co przy tak pewnym wyniku wyborów stanowi zwyczaj. Wygląda jednak na to, że Donald Trump pogodził się już z przegraną i zaczął planować przeprowadzkę. 

Donald Trump, Melania Trump
Fot. BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Gdzie zamieszkają Donald i Melania Trump po opuszczeniu Waszyngtonu?

Wszystko wskazuje na to, że para prezydencka po opuszczeniu Białego Domu zamieszka... na Florydzie. Melania Trump była zauważona podczas zwiedzania Pine Crest, prywatnej szkoły w Fort Lauderdale. Okazuje się, że pierwsza dama jest w trakcie poszukiwań odpowiedniej placówki edukacyjnej dla swojego 14-letniego syna, Barrona. Prestiżową instytucję, którą Trumpowie mają na oku, ukończyły m.in. Bethenny Frankel czy też Ariana Grande. Znajduje się ona nieopodal Palm Beach. Według podań amerykańskiego tabloidu Page Six, to właśnie tam planują zamieszkać Donald i Melania Trump. 

"Źródła podają, że para planuje mieszkać w klubie Trumpa Mar-a-Lago w Palm Beach lub w jego pobliżu. Stanie się on jego bazą polityczną po tym, jak opuści Biały Dom w styczniu", donosi tabloid. Spekulacje potwierdzać ma właśnie fakt, iż w tejże okolicy szukają także szkoły dla swojego syna. "Przeszukali całe hrabstwo Palm Beach i sąsiednie hrabstwo Broward, szukając odpowiedniego miejsca. Jest kilka opcji i wkrótce zdecydują", powiedział informator. Póki co wszystko wskazuje więc na to, że już niedługo Donald i Melania Trump zamieszkają właśnie na słonecznej Florydzie.  

Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Fot. JIM WATSON/AFP/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.