Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner ujawniła, kim jest jej ukochany. Wiemy, jak ma na imię

„Na końcu miłości chodzi o tę przyjaźń”

Olga Figaszewska 26 lutego 2021 06:41
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim zaczęła budować swoje życie na nowo. Dominika Tajner odnalazła miłość. Wiadomo, że gwiazda jest szczęśliwa, ale do tej pory niewiele mówiła na temat swojego partnera. Teraz zrobiła wyjątek. Kim jest jej ukochany i jak ma na imię?

Dominika Tajner o ukochanym: zdradziła jego imię

Małżeństwo Dominiki Tajner z Michałem Wiśniewskim trwało siedem lat. Po rozstaniu byli partnerzy zaczęli nowy etap w swoim życiu. „Nie będę się zakochiwać na siłę. Musi być iskra. Bez iskry nic się nie uda”, mówiła dwa lata temu w rozmowie z VIVĄ. Dominika Tajner nie zamknęła się na miłość. Gwiazda jest zakochana! Wszelkie wątpliwości rozwiała, publikując na InstaStories grafikę z podpisem – Love is in the air.

„Jestem w związku. Dojrzewało to bardzo długo i daj Boże, żeby się ułożyło. Jestem szczęśliwa, bo długo czekałam, żeby komuś zaufać. Zobaczymy, co los z tym zrobi. Uczucie między nami długo dojrzewało, aż zdecydowaliśmy, że jesteśmy w związku”, potwierdzała w jednym z wywiadów dla Plejady.pl.

Dominika Tajner stara się chronić swoje życie prywatne. Długo nie wyjawiała tożsamości swojej miłości. Podkreśla, że fundamentem związku jest przyjaźń. „Ja myślę, że na końcu miłości chodzi o tę przyjaźń, o kolegowanie się i o to, żeby mieć o czym porozmawiać. Tak się wydarzyło w moim przypadku. Trzymaj kciuki, żeby to już był ten ostatni”, mówiła w rozmowie z Jastrząbpost.

W komentarzu dla Jastrząbpost zdradziła, że ze względu na pandemię koronawirusa z ukochanym może widywać się online. Partner Dominiki Tajner mieszka na Cyprze.

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście COVID nas puści ”, zdradziła.

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Z kolei w rozmowie z Plejadą powiedziała, że jej ukochany jest biznesmenem. Dominika Tajner wyznała, jak nazywa się jej partner.

Mój partner ma na imię Demetris. Jest Cypryjczykiem, biznesmenem”, skomentowała. Dzielące ich kilometry dla nie są żadną przeszkodą. Jeśli się uda, gwiazda planuje niedługo odwiedzić ukochanego. Okazuje się, że Demetris także polubił Polskę.

„Jeśli COVID pozwoli, chciałabym polecieć w marcu na kilka dni do mojego partnera. Mam też nadzieję, że Demetris później przyleci do Polski. Już był w naszym kraju, podobało mu się w Warszawie, Krakowie i Łodzi ”, dodała Dominika Tajner w rozmowie z Plejadą.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?