Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner ujawniła, kim jest jej ukochany. Wiemy, jak ma na imię

„Na końcu miłości chodzi o tę przyjaźń”

Olga Figaszewska 26 lutego 2021 06:41
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim zaczęła budować swoje życie na nowo. Dominika Tajner odnalazła miłość. Wiadomo, że gwiazda jest szczęśliwa, ale do tej pory niewiele mówiła na temat swojego partnera. Teraz zrobiła wyjątek. Kim jest jej ukochany i jak ma na imię?

Dominika Tajner o ukochanym: zdradziła jego imię

Małżeństwo Dominiki Tajner z Michałem Wiśniewskim trwało siedem lat. Po rozstaniu byli partnerzy zaczęli nowy etap w swoim życiu. „Nie będę się zakochiwać na siłę. Musi być iskra. Bez iskry nic się nie uda”, mówiła dwa lata temu w rozmowie z VIVĄ. Dominika Tajner nie zamknęła się na miłość. Gwiazda jest zakochana! Wszelkie wątpliwości rozwiała, publikując na InstaStories grafikę z podpisem – Love is in the air.

„Jestem w związku. Dojrzewało to bardzo długo i daj Boże, żeby się ułożyło. Jestem szczęśliwa, bo długo czekałam, żeby komuś zaufać. Zobaczymy, co los z tym zrobi. Uczucie między nami długo dojrzewało, aż zdecydowaliśmy, że jesteśmy w związku”, potwierdzała w jednym z wywiadów dla Plejady.pl.

Dominika Tajner stara się chronić swoje życie prywatne. Długo nie wyjawiała tożsamości swojej miłości. Podkreśla, że fundamentem związku jest przyjaźń. „Ja myślę, że na końcu miłości chodzi o tę przyjaźń, o kolegowanie się i o to, żeby mieć o czym porozmawiać. Tak się wydarzyło w moim przypadku. Trzymaj kciuki, żeby to już był ten ostatni”, mówiła w rozmowie z Jastrząbpost.

W komentarzu dla Jastrząbpost zdradziła, że ze względu na pandemię koronawirusa z ukochanym może widywać się online. Partner Dominiki Tajner mieszka na Cyprze.

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście COVID nas puści ”, zdradziła.

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Z kolei w rozmowie z Plejadą powiedziała, że jej ukochany jest biznesmenem. Dominika Tajner wyznała, jak nazywa się jej partner.

Mój partner ma na imię Demetris. Jest Cypryjczykiem, biznesmenem”, skomentowała. Dzielące ich kilometry dla nie są żadną przeszkodą. Jeśli się uda, gwiazda planuje niedługo odwiedzić ukochanego. Okazuje się, że Demetris także polubił Polskę.

„Jeśli COVID pozwoli, chciałabym polecieć w marcu na kilka dni do mojego partnera. Mam też nadzieję, że Demetris później przyleci do Polski. Już był w naszym kraju, podobało mu się w Warszawie, Krakowie i Łodzi ”, dodała Dominika Tajner w rozmowie z Plejadą.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…