Dominika T.
Fot. Artur Zawadzki/Reporter
Z OSTATNIEJ CHWILI

Dominika T. otrzymała zarzuty prokuratorskie. Celebrytka wyłudziła milion złotych?

Była żona Michała Wiśniewskiego odmówiła składania wyjaśnień

Rafał Kowalski 28 listopada 2019 13:09
Dominika T.
Fot. Artur Zawadzki/Reporter

Córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera usłyszała zarzuty prokuratorskie. Informacje te pochodzące z ostatniej chwili przekazał jako pierwszy PAP. Dominika T. miała 6 lat temu wyłudzić kredyt na kwotę miliona złotych. Byłej żonie Michała Wiśniewskiego grozi 10 lat więzienia.

Dominika T. z zarzutami prokuratorskimi. Co się stało?

Dziś w godzinach porannych Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga postawiła Dominice T. zarzut wyłudzenia kredytu na milion złotych. Zarzut ten ma związek ze sprawą SKOKu Wołomin. Informacje te przekazał PAP Marcin Saduś, rzecznik Prokuratory Okręgowej. Celebrytka nie przyznała się do zarzucanego jej czynu. „Padłam ofiarą pewnych działań nieprzyjemnych dla mnie. Na wyjaśnienia przyjdzie czas”, powiedziała dziennikarzom SE.pl. „Odmówiła też składania wyjaśnień”, dodał pracownik Prokuratury.

Jak byłej żonie Michała Wiśniewskiego udało się otrzymać tak ogromny kredyt? Według prokuratora pracownicy SKOKu Wołomin zostali wprowadzeni przez celebrytkę w błąd co do tożsamości osób, którym kredyt miał zostać udzielony. „Na skutek tych działań pracownicy SKOK Wołomin udzielili jej kredytu w wysokości jednego miliona złotych”, mówił dla PAP Michał Saduś z warszawskiej Prokuratury. Dominika T. miała też przedstawić nieprawdziwe oświadczenie dotyczące jej dochodów.

Z kolei dziennikarze Polsatu News dotarli do informacji, jakoby Dominika T. w 2018 roku sama złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez SKOK Wołomin. Tym samym chciała stworzyć pozory, że to ona została oszukana przez pracowników firmy. Śledztwo w tej sprawie zostało jednak umorzone.

Teraz to Dominice T. grozi 10 lat więzienia. Sprawa jest jednak bardzo dynamiczna, wciąż czekamy na komentarz córki Apoloniusza Tajnera. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.