Dominika Kluźniak
Fot. Tomasz Urbanek/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Kluźniak w żałobie. Aktorka straciła młodszego brata

Była z nim bardzo zżyta!

Redakcja VIVA! 14 września 2020 11:00
Dominika Kluźniak
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Dominika Kluźniak przeżywa ciężkie chwile. Aktorka znana z M jak Miłość, Tylko mnie kochaj czy Lejdis straciła swojego młodszego brata, Jakuba. Rodzeństwo było ze sobą bardzo zżyte. Artystka zawsze mogła liczyć na jego wsparcie. Niestety, mężczyzna odszedł i osierocił trzy córki. 

Dominika Kluźniak jest pogrążona w żałobie

Dominika Kluźniak zmuszona była pożegnać swojego młodszego brata, Jakuba. Rodzina jest pogrążona w żałobie. To z pewnością ogromny cios dla wszystkich bliskich, a przede wszystkim dla córek brata aktorki. Jednak pomimo śmierci bliskiej osoby Dominika Kluźniak nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Nie wzięła wolnego i nadal występuje na deskach Teatru Narodowego. Aktorka gra jedną z ważniejszych ról w sztuce Letnicy. Jest przekonana, że praca pomoże jej przejść przez te trudne chwile. Śmierć ukochanego brata bardzo ją dotknęła, jednak Dominika Kluźniak zachowuje wewnętrzną siłę zarówno dla samej siebie, jak i swoich bliskich. Aktorka wie, że musi być oparciem dla swoich bratanic.

Dominika Kluźniak straciła swojego młodszego brata

Aktorka była była bardzo zżyta ze swoim bratem. Wspólnie dorastali we Wrocławiu i dzielą ze sobą wiele wspaniałych wspomnień z tego okresu. Wakacje oraz często też weekendy spędzali w Karkonoszach, gdzie zabierała ich babcia. Pomimo, że Dominika Kluźniak w późniejszym etapie życia wyprowadziła się do Warszawy, rodzeństwo nadal utrzymywało ze sobą ścisły kontakt. Aktorka zawsze mogła liczyć na wsparcie swojego młodszego brata. Był dla niej dużym oparciem m.in. podczas kryzysu w jej małżeństwie. Pomógł jej przejść przez rozstanie z byłym mężem, Bartoszem Głogowskim. Dominika Kluźniak z pewnością bardzo za nim tęskni. 

W tych ciężkich chwilach całej rodzinie przesyłamy wyrazy najgłębszego współczucia.  

Dominika Kluźniak straciła brata:

Dominika Kluźniak, 18.12.2017
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dominika Kluźniak, 06.03.2018
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Dominika Kluźniak
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?