Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Wiedzieliście, że Dominika Gwit-Dunaszewska była w X Factorze? Jej występ to hit sieci!

Kuba Wojewódzki był nią oczarowany

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2019 09:59
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Sześć lat temu telewizja TVN emitowała trzecią edycję muzycznego show X Factor. Grzegorz Hyży, Maja Hyży, Girls on Fire – to oni zostali najbardziej zapamiętani przez widzów programu. Niewiele osób pamięta jednak o tym, że wśród uczestników była także Dominika Gwit-Dunaszewska! Jej występ był naprawdę rewelacyjny!

Występ Dominiki Gwit-Dunaszewskiej w programie X Factor

Trzydziestoletnia dziś gwiazda nie planowała swojego udziału w programie. Kilka lat po nagraniach wyznała, że została do niego zaproszona. „Skończyłam Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Pracowałam wtedy w PAP-ie, gdzie zajmowałam się kulturą i rozrywką. Dzięki temu dostałam zaproszenie na konferencję "X Factor". Spytali, kto śpiewa, więc się zgłosiłam”, mówiła Gwit w rozmowie z Plotkiem.

Przed jurorami, którymi w 2013 roku byli Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik, aktorka wykonała polską wersję piosenki z musicalu Chicago. W utworze Gwit-Dunaszewska miała okazję pokazać swój głęboki, mocny głos, charakterystyczną rockową chrypkę, ale i wiele zdolności aktorskich. Publiczność nie szczędziła Dominice braw, a jury komplementów. „Naprawdę było to dobre, dziewczyno”, powiedział Kuba Wojewódzki. „To śpiewanie musicalowe było a bardzo fajnym wydaniu. Dziękuję Ci”, dodała Tatiana Okupnik.

Zobaczcie cały występ aktorki i przekonajcie się, jak jej dokładnie poszło. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!