Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi!

Dominika Gwit mówi, że męża otrzymała w prezencie od Boga. Otwarcie mówi o swojej wierze

"Jezus bardzo mi pomaga"

Aleksandra Frankowska 16 marca 2024 09:59
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit jest jedną z uwielbianych przez widzów aktorek. Młoda mama i szczęśliwa mężatka otwarcie mówi również o tym, że w życiu wszystko zawdzięcza Bogu. Jest osobą głęboko wierzącą. Co mówi o wierze i jakie zasługi jej przypisuje Dominika Gwit?

ZOBACZ TEŻ: Pięć lat temu Rafał Bryndal stracił żonę. Gdy odeszła, napisał dla niej wzruszający wiersz

Dominika Gwit zawierzyła swoje życie Bogu

Aktorka, która od lat jest szczęśliwą żoną, a od niedawna również mamą nie ukrywa, że Bóg odgrywa ogromną rolę w jej życiu. Gwit jest osobą bardzo wierzącą i podkreśla, że Bogu zawdzięcza zarówno męża, jak i wymarzonego synka. Twierdzi, że macierzyństwo w jej przypadku było po prostu cudem.

"Czuję, że przez całe życie idę z wielką opatrznością i wiara pomaga mi w tym, żeby kochać" - wyznała w podcaście "Lajf noł makeup" Małgorzaty Ohme.

To, że zawierzyła swoje życie Bogu, nie jest żadną tajemnicą. Dominika Gwit mówi o tym otwarcie i od zawsze. Jest dumna z tego, że jest osób wierzącą.

"Jego nieskończone miłosierdzie pomaga mi w miłości, którą mam. I czuję tę miłość bardzo, lubię ją dawać i ją dostaję" - opowiadała.

Dominika Gwit zawdzięcza Bogu męża i syna

Gwit bardzo długo myślała, że może nigdy nie zostać matką z uwagi na swoją tuszę. Nawet lekarze, którzy robili wszystko, aby pomóc jej zajść w ciążę, nie dawali jej zbyt wielkich nadziei. A jednak udało się. Aktorka i jej mąż Wojciech są teraz rodzicami.

"Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Za kilka miesięcy będziemy we troje" - wyznała Gwit.

CZYTAJ TEŻ: Plotki doprowadziły do kryzysu w ich związku. „Dużo się między nami zepsuło”, mówił Jarosław Kukulski

Swojego synka Dominika Gwit również zawierza Jezusowi. Wierzy, że będzie czuwał nad nim w każdej chwili. Wraz z mężem wychowują maluszka w wierze, a w maju ochrzcili synka. 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.