Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
Fot. Instagram @dominikagwit
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit planuje dziecko? „Mam prawie 30 lat. No cóż... Zegar biologiczny bije”

Weronika Kostyra 18 stycznia 2018 10:00
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
Fot. Instagram @dominikagwit

W życiu Dominiki Gwit trwa bardzo pracowity, ale niezwykle szczęśliwy czas. Aktorka ma tak wiele propozycji zawodowych, że nie ma czasu zająć się… organizacją własnego ślubu! Już w czerwcu ubiegłego roku pochwaliła się zaręczynami z ukochanym Wojciechem Dunaszewskim, montażystą TVN. Wiemy też, że jej suknia ślubna jest w trakcie przygotować. Uroczystość na pewno odbędzie się w tym roku. Nic dziwnego, że coraz częściej pojawiają się pytania o dziecko!

Dominika Gwit o dzieciach

Jeszcze niedawno Dominika Gwit zapewniała, że myśli o dzieciach, ale nie planuje ich od razu po ślubie, ponieważ zwyczajnie nie ma na to czasu. Jest teraz u szczytu kariery i sądziła, że macierzyństwo mogło poczekać. Wszystko wskazuje na to, że zmieniła jednak zdanie i instynkt macierzyński dał o sobie znać. Mam prawie 30 lat. No cóż... Zegar biologiczny bije. Każda kobieta marzy o tym, żeby mieć dom pełen dzieci, cudowną, wesołą, szczęśliwą, zdrową rodzinę i ja też o tym marzę. Mam nadzieję, że się to wydarzy”, powiedziała aktorka w rozmowie z „Rewią”.

W wywiadzie dla „Plejady” wyznała także: „Jak Bóg da, to będzie. Zobaczymy, ja niczego nie zakładam, bo bycie matką to jest ogromna odpowiedzialność. Myślę o dzieciach i myślę też, że nie ma co czekać za długo, ale co będzie, to będzie. Czy jestem gotowa? Nie wiem, zadaję sobie to pytanie od dawna. Ja myślę, że będę gotowa na to dopiero, jak to się wydarzy”, przyznała Dominika Gwit i dodała: „Jak będę matką, to będziemy gadać. Myślę, że będzie przepięknie, że oboje zrobimy wszystko,  by być dobrymi rodzicami. Jak jesteś dobrym człowiekiem, to będziesz dobrym rodzicem”, wyjaśniła.

Zobacz także: Od schudnięcia 50 kilogramów do efektu jo-jo. Zobaczcie, jak zmieniła się Dominika Gwit

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.