Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
Fot. Instagram @dominikagwit
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit planuje dziecko? „Mam prawie 30 lat. No cóż... Zegar biologiczny bije”

Weronika Kostyra 18 stycznia 2018 10:00
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
Fot. Instagram @dominikagwit

W życiu Dominiki Gwit trwa bardzo pracowity, ale niezwykle szczęśliwy czas. Aktorka ma tak wiele propozycji zawodowych, że nie ma czasu zająć się… organizacją własnego ślubu! Już w czerwcu ubiegłego roku pochwaliła się zaręczynami z ukochanym Wojciechem Dunaszewskim, montażystą TVN. Wiemy też, że jej suknia ślubna jest w trakcie przygotować. Uroczystość na pewno odbędzie się w tym roku. Nic dziwnego, że coraz częściej pojawiają się pytania o dziecko!

Dominika Gwit o dzieciach

Jeszcze niedawno Dominika Gwit zapewniała, że myśli o dzieciach, ale nie planuje ich od razu po ślubie, ponieważ zwyczajnie nie ma na to czasu. Jest teraz u szczytu kariery i sądziła, że macierzyństwo mogło poczekać. Wszystko wskazuje na to, że zmieniła jednak zdanie i instynkt macierzyński dał o sobie znać. Mam prawie 30 lat. No cóż... Zegar biologiczny bije. Każda kobieta marzy o tym, żeby mieć dom pełen dzieci, cudowną, wesołą, szczęśliwą, zdrową rodzinę i ja też o tym marzę. Mam nadzieję, że się to wydarzy”, powiedziała aktorka w rozmowie z „Rewią”.

W wywiadzie dla „Plejady” wyznała także: „Jak Bóg da, to będzie. Zobaczymy, ja niczego nie zakładam, bo bycie matką to jest ogromna odpowiedzialność. Myślę o dzieciach i myślę też, że nie ma co czekać za długo, ale co będzie, to będzie. Czy jestem gotowa? Nie wiem, zadaję sobie to pytanie od dawna. Ja myślę, że będę gotowa na to dopiero, jak to się wydarzy”, przyznała Dominika Gwit i dodała: „Jak będę matką, to będziemy gadać. Myślę, że będzie przepięknie, że oboje zrobimy wszystko,  by być dobrymi rodzicami. Jak jesteś dobrym człowiekiem, to będziesz dobrym rodzicem”, wyjaśniła.

Zobacz także: Od schudnięcia 50 kilogramów do efektu jo-jo. Zobaczcie, jak zmieniła się Dominika Gwit

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.