Dominika Gawęda przerwała wywiad
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gawęda przerwała wywiad. Pytanie o Tatianę Okupnik wyprowadziło ją z równowagi

Wokalistce Blue Café w trakcie wywiadu puściły nerwy! 

Dorota Falkowska 29 czerwca 2021 21:01
Dominika Gawęda przerwała wywiad
Fot. VIPHOTO/East News

Dominika Gawęda dołączyła do Blue Café w 2006 roku. W latach 1998 - 2005 wokalistką zespołu była uwielbiana przez tłumy Tatiana Okupnik. Zastąpienie jej było nie lada wyzwaniem i właśnie o ten moment w karierze postanowił dokładnie wypytać Gawędę redaktor „Pomponika”. 

Dominika Gawęda przerywa wywiad

Dominika Gawęda zasłynęła jako pełna krzykliwych stylizacji, seksapilu i pewności siebie artystka. Prywatnie zaś unika skandali i stroni od plotek. Od 4 lat jest w związku małżeńskim z Maciejem Szczepanikiem, gitarzystą zespołu Pectus. O jej temperamencie i ciętym języku przekonał się redaktor serwisu „Pomponik”, który przeprowadził z Dominiką Gawędą wywiad podczas pokazu MMC. 

W pierwszej części rozmowy piosenkarka opisywała, jak wyglądały jej początki w zespole. Wyznała, że choć nie była to droga usłana różami, było warto nią podążać, ponieważ dzięki temu dziś robi to, co kocha. Kolejne pytanie dziennikarza dotyczyło porównań do Tatiany Okupnik. „Czy mnie bolały? Myślę, że to nie jest kwestia bólu, tylko to jest chyba taka norma. To było takie naturalne. Ludzie po prostu już tacy są, że oceniają, porównują. To jest tylko kwestia wiary w siebie i wytrzymania tego. Wytrzymałam”, odpowiedziała.

Zobacz też: Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik już po ślubie. Poznajcie szczegóły uroczystości!

Dominika Gawęda: „To są strasznie nudne, wyświechtane pytania”

Następnie wokalistka Blue Café usłyszała od redaktora pytanie, czy utrzymuje kontakt z Tatianą Okupnik. Lekko poirytowana wyznała, że miały tylko okazję powiedzieć sobie „cześć”, oraz że piosenkarka zrobiła na niej dobre wrażenie. 

Kolejne pytanie o byłą wokalistkę Blue Café wywołało ostrą reakcję Gawędy. Przerwała wywiad komentarzem: „Wiesz co? Mam taką propozycję: nie rozmawiajmy o przeszłości, tylko zadaj mi jakieś fajne pytania, które może będą miały związek z przyszłością, teraźniejszością”. Podkreśliła, że pytania o jej poprzedniczkę są już wyświechtane i nudne.

„Przepraszam, muszę być szczera, Lubię takich inteligentnych i fajnych dziennikarzy, którzy zadają mi dobre pytania, ambitne” – dodała, prosząc tym samym swojego rozmówcę o wykazanie się i o inne pokierowanie wywiadu. Na koniec skwitowała: „Mam charakter i temperament. Będę sobą”.  

Zobacz też: Gwiazdy na pokazie kolekcji MMC, jesień-zima 2021/2022!

Dominika Gawęda przerwała wywiad
Fot. TRICOLORS/East News
Dominika Gawęda przerwała wywiad
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.