Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Doda uczęszczała na terapię, by poradzić sobie z lękiem. Ta fobia mocno utrudnia jej życie

Z jaką fobią walczy Doda?

Gabriela Czernecka 28 czerwca 2021 20:48
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Doda powróciła do świata muzyki w wielkim stylu. Wokalistka wystąpiła na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2021, podczas którego wykonała m.in. swój nowy utwór Don’t wanna Hide. Po koncercie udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich zdradziła, że jeszcze niedawno zmagała się z pewną fobią. Poznajcie szczegóły.

Doda na Festiwalu w Sopocie. Opowiedziała o swoich lękach

Festiwal w Sopocie już dawno nie wzbudził takich kontrowersji. Na scenie festiwalu pojawiła się masa gwiazd, w tym zagraniczni goście, zespół Maneskin. Czwórka włoskich artystów po występie zaapelowała do swoich fanów w emocjonalny sposób. Wokalista Damiano David pocałował kolegę i powiedział wprost: „Miłość nigdy nie jest czymś złym”. Po festiwalu zespół zdecydował się także… pozbyć statuetki z festiwalu.

Zobacz: Zespół Maneskin pozbył sięstatuetki z festiwalu. Wszystko przez prowadzacych

Przypuszcza się, że Maneskin po prostu nie wiedział, czym jest prezent wręczony mu przez prowadzących, którzy nie wypowiedzieli do nich ani jednego słowa po angielsku czy włosku wręczając nagrodę. Zespół Maneskin wywołał więc nie małą sensację zarówno na scenie, ale i poza nią. Nie był w tym jednak osamotniony, bowiem wśród artystów na scenie pojawiła się także Doda

Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, Opera Leśna, 26.06.2021 rok, Doda
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Doda o chodzeniu na terapię. Artystka zmaga się z fobią

Artystka wykonała utwory z początków swojej kariery - Dżaga i Nie daj się - oraz swój najnowszy singiel Don’t Wanna hide, który promuje film Dziewczyny z Dubaju, którego Doda jest producentką. Artystka zaprezentowała się na scenie w dwóch kreacjach podkreślających jej sylwetkę, a po koncercie udzieliła kilku wywiadów. Jeden z nich szczególnie przykuł uwagę jej fanów, ponieważ artystka wyjawiła, że powrót na scenę w Sopocie powinien ją stresować, ale tak się nie dzieje.

Zobacz również: Wyuzdane show, (pół)playback. Widzowie podzieleni po występie Dody w Sopocie

I co ciekawe, to właśnie budzi w niej pewien niepokój: „Zabrzmiało to trochę dziwnie, jak na mojej terapii grupowej w związku ze strachem przed lataniem. Pamiętam, że byłam właśnie na takich grupowych spotkaniach i jeden z uczestników powiedział, że on "się boi nie bać". Wszyscy popatrzyliśmy na niego ze zdziwieniem, ale ja teraz miałam to samo. Może i powinnam się trochę stresować? Ale nie, trudno, będzie fajnie”, wyjawiła.

Do tej pory artystka nie mówiła publicznie o wizytach u psychologa. Lęk przed lataniem to fobia, na którą cierpi wiele ludzi. Sama artystka przyznaje jednak, że jej terapia na razie nie przynosi spektakularnych efektów, bo na pytanie, czy pomogła, gwiazda mówi wprost: „Nie, nie pomogła w ogóle, jest tragedia!”. Wiedzieliście, że wokalistka zmaga się z taką fobią?  

Doda, Viva!, Edyta Górniak, Viva! 2019
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO, /MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

TAGI #Doda

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.