Doda, Antoni Macierewicz, Lech Kaczyński
Fot. eastnews/instagram
ZE ŚWIATA POLITYKI

Doda popiera PiS? Tylko dla „VIVY!” wokalistka skomentowała swoją „zażyłość” z politykami tej partii

Krystyna Pytlakowska 24 listopada 2016 20:00
Doda, Antoni Macierewicz, Lech Kaczyński
Fot. eastnews/instagram

Zdjęcia na których Doda w bardzo skąpym stroju wręcza tort prezydentowi Andrzejowi Dudzie od dwóch dni nie schodzą z czołówek gazet. - Uważam, że miałam prawo do stroju scenicznego, a prezydent był gościem na uroczystości. Gdybym szła na spotkanie z głową państwa ubrałabym się stosownie do okazji – mówi nam Doda.

 

Jednak podczas urodzin „Superexpressu” wielu komentatorom nie w smak był jednak fakt połączenia niemal odsłoniętych pośladków wokalistki z majestatem urzędu prezydenta innym fakt zbliżenia się artystki z prezydentem wywodzącym się z określonej opcji politycznej.

 

Zwłaszcza, że to już nie pierwsze zdjęcia Dody w towarzystwie polityków PiS. W kolekcji ma przecież selfie z Antonim Macierewiczem

Doda i Macierewicz
Fot. instagram

Do historii przeszedł pocałunek, który kilka lat temu złożyła na policzku Lecha Kaczyńskiego. Czy w ten sposób gwiazda zdradziła poparcie dla tej partii?

 

Doda i Lech Kaczyński.jpg
Fot. eastnews

 

Nie należę do żadnej partii i uważam, że artyści powinni zająć się sztuką a nie polityką – mówi nam Doda. I dodaje, że owszem szanuje głowę państwa, ale bez względu na to z jakiej opcji politycznej się wywodzi. - Dlatego nie nakręcam się krytyką płynącą ze strony opozycji. Zresztą w ogóle polityką się nie emocjonuję – przyznaje.

 

A co z sympatią okazywaną Lechowi Kaczyńskiemu? To była kwestia jej prywatnej słabości do ówczesnego prezydenta i jego żony Marii. - Bardzo ją lubiłam i kiedy prezydent był blisko okazałam to dając całusa – przyznaje Doda.

Doda i Kaczyńscy
Fot. eastnews

 

CZYTAJ TEŻ: „Pierścionek wyślę mu ze wstążką”, „nowego faceta nie chcę”. Co mówi Doda gdy wpada na zupę i plotki

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.