Doda, Antoni Macierewicz, Lech Kaczyński
Fot. eastnews/instagram
ZE ŚWIATA POLITYKI

Doda popiera PiS? Tylko dla „VIVY!” wokalistka skomentowała swoją „zażyłość” z politykami tej partii

Krystyna Pytlakowska 24 listopada 2016 20:00
Doda, Antoni Macierewicz, Lech Kaczyński
Fot. eastnews/instagram

Zdjęcia na których Doda w bardzo skąpym stroju wręcza tort prezydentowi Andrzejowi Dudzie od dwóch dni nie schodzą z czołówek gazet. - Uważam, że miałam prawo do stroju scenicznego, a prezydent był gościem na uroczystości. Gdybym szła na spotkanie z głową państwa ubrałabym się stosownie do okazji – mówi nam Doda.

 

Jednak podczas urodzin „Superexpressu” wielu komentatorom nie w smak był jednak fakt połączenia niemal odsłoniętych pośladków wokalistki z majestatem urzędu prezydenta innym fakt zbliżenia się artystki z prezydentem wywodzącym się z określonej opcji politycznej.

 

Zwłaszcza, że to już nie pierwsze zdjęcia Dody w towarzystwie polityków PiS. W kolekcji ma przecież selfie z Antonim Macierewiczem

Doda i Macierewicz
Fot. instagram

Do historii przeszedł pocałunek, który kilka lat temu złożyła na policzku Lecha Kaczyńskiego. Czy w ten sposób gwiazda zdradziła poparcie dla tej partii?

 

Doda i Lech Kaczyński.jpg
Fot. eastnews

 

Nie należę do żadnej partii i uważam, że artyści powinni zająć się sztuką a nie polityką – mówi nam Doda. I dodaje, że owszem szanuje głowę państwa, ale bez względu na to z jakiej opcji politycznej się wywodzi. - Dlatego nie nakręcam się krytyką płynącą ze strony opozycji. Zresztą w ogóle polityką się nie emocjonuję – przyznaje.

 

A co z sympatią okazywaną Lechowi Kaczyńskiemu? To była kwestia jej prywatnej słabości do ówczesnego prezydenta i jego żony Marii. - Bardzo ją lubiłam i kiedy prezydent był blisko okazałam to dając całusa – przyznaje Doda.

Doda i Kaczyńscy
Fot. eastnews

 

CZYTAJ TEŻ: „Pierścionek wyślę mu ze wstążką”, „nowego faceta nie chcę”. Co mówi Doda gdy wpada na zupę i plotki

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?