Doda, Antoni Macierewicz, Lech Kaczyński
Fot. eastnews/instagram
ZE ŚWIATA POLITYKI

Doda popiera PiS? Tylko dla „VIVY!” wokalistka skomentowała swoją „zażyłość” z politykami tej partii

Krystyna Pytlakowska 24 listopada 2016 20:00
Doda, Antoni Macierewicz, Lech Kaczyński
Fot. eastnews/instagram

Zdjęcia na których Doda w bardzo skąpym stroju wręcza tort prezydentowi Andrzejowi Dudzie od dwóch dni nie schodzą z czołówek gazet. - Uważam, że miałam prawo do stroju scenicznego, a prezydent był gościem na uroczystości. Gdybym szła na spotkanie z głową państwa ubrałabym się stosownie do okazji – mówi nam Doda.

 

Jednak podczas urodzin „Superexpressu” wielu komentatorom nie w smak był jednak fakt połączenia niemal odsłoniętych pośladków wokalistki z majestatem urzędu prezydenta innym fakt zbliżenia się artystki z prezydentem wywodzącym się z określonej opcji politycznej.

 

Zwłaszcza, że to już nie pierwsze zdjęcia Dody w towarzystwie polityków PiS. W kolekcji ma przecież selfie z Antonim Macierewiczem

Doda i Macierewicz
Fot. instagram

Do historii przeszedł pocałunek, który kilka lat temu złożyła na policzku Lecha Kaczyńskiego. Czy w ten sposób gwiazda zdradziła poparcie dla tej partii?

 

Doda i Lech Kaczyński.jpg
Fot. eastnews

 

Nie należę do żadnej partii i uważam, że artyści powinni zająć się sztuką a nie polityką – mówi nam Doda. I dodaje, że owszem szanuje głowę państwa, ale bez względu na to z jakiej opcji politycznej się wywodzi. - Dlatego nie nakręcam się krytyką płynącą ze strony opozycji. Zresztą w ogóle polityką się nie emocjonuję – przyznaje.

 

A co z sympatią okazywaną Lechowi Kaczyńskiemu? To była kwestia jej prywatnej słabości do ówczesnego prezydenta i jego żony Marii. - Bardzo ją lubiłam i kiedy prezydent był blisko okazałam to dając całusa – przyznaje Doda.

Doda i Kaczyńscy
Fot. eastnews

 

CZYTAJ TEŻ: „Pierścionek wyślę mu ze wstążką”, „nowego faceta nie chcę”. Co mówi Doda gdy wpada na zupę i plotki

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.