Dawid Woskanian, VIVA! 3/2020
Fot. Zdjęcia Zosia Promińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Dawid Woskanian podzielił się z fanami uroczym zdjęciem z ukochaną!

Dziewczyna zwycięzcy Top Model to prawdziwa piękność!

Olga Figaszewska 28 czerwca 2020 11:45
Dawid Woskanian, VIVA! 3/2020
Fot. Zdjęcia Zosia Promińska

Dawid Woskanian zyskał sympatię telewidzów udziałem w 8. edycji Top Model. Ma 20 lat, ale życie zdążyło go mocno doświadczyć. W wywiadzie VIVY! opowiadał o sukcesie w cieniu choroby – zespołu Tourette’a, a także o dążeniu do marzeń, rodzinie i miłości. Wtedy też zdecydował się ujawnić światu swoją ukochaną, a teraz opublikował romantyczne zdjęcie!

Dawid Woskanian zdjęcia z dziewczyną

Uczestnik z zespołem Tourette’a wywołał wielkie emocje w programie Top Model. Zaskoczył wszystkich, że przed obiektywem jest w stanie zapanować nad tikami. Dzięki niesamowicie silnej woli, ciężkiej pracy i dążeniu do spełnienia marzeń, Dawid Woskanian wygrał program.

Osiągnął sukces nie tylko zawodowy – również w życiu prywatnym układa mu się fantastycznie. Dawniej myślał, że przez chorobę nie uda mu się znaleźć miłości, ale stało się inaczej. Ukochaną Weronikę poznał przez... Gadu-Gadu.

„Już się nie martwię. Ale rzeczywiście kiedyś myślałem: Jak ja znajdę dziewczynę, żonę? Przecież jestem taki chory, wstyd się ze mną pokazać. Weronikę poznałem przez internet. Nie uwierzysz... na Gadu-Gadu. Założyłem sobie ten niemodny komunikator dla żartu. Kolega mnie namówił, bo twierdził, że można pogadać z dziewczynami. I że to nie jest jak Tinder. Spotkaliśmy się po dwóch albo trzech miesiącach regularnego pisania”, wyznał w wywiadzie VIVY! Katarzynie Piątkowskiej.

Ukochana Dawida wiedziała o jego chorobie. Jak zareagowała? „Powiedziałem jej po miesiącu znajomości, zanim spotkaliśmy się w realu. Uprzedzała mnie, że nie wie, jak zareaguje, kiedy się spotkamy. Zaakceptowała mnie. Zaiskrzyło. Teraz jesteśmy razem i tylko czasami mówi, że mam ciężki charakter (śmiech)”, mówił w tym samym wywiadzie.

Dawid Woskanian opublikował właśnie urocze zdjęcia ze swoją dziewczyną. Fani nie szczędzą im komplementów i cieszą się szczęściem tych dwojga, dodając, że przepięknie razem wyglądają.

Życzymy dużo szczęścia i radości! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry, kocham Cie ❤️ #sunnyday #love #beautifulgirl

Post udostępniony przez Dawid Woskanian (@dawid_woskanian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💕 California girl @weronika.mizula

Post udostępniony przez Dawid Woskanian (@dawid_woskanian)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.