Dawid Woliński, Dominic D'Angelica
Fot. Bartosz Krupa / Dzień dobry tvn /East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dawid Woliński znał Dominica D'Angelica przed startem Top model 9! Internauci odkryli sekret

Zdjęcia i screeny rozmów to potwierdzają

Redakcja VIVA! 27 listopada 2020 12:57
Dawid Woliński, Dominic D'Angelica
Fot. Bartosz Krupa / Dzień dobry tvn /East News

Za nami dziewiąta, bardzo emocjonująca edycja Top model. Jednym z jej uczestników był Dominic D’Angelica, który przed finałem został usunięty z programu. Okazało się bowiem, że 30-latek był w przeszłości skazany przez amerykański sąd za przestępstwo seksualne. Przy okazji odkrycia kryminalnej przeszłości modela, internauci znaleźli jeszcze jeden zastanawiający fakt…

Dawid Woliński zaprosił do Top model Dominica D’Angelica?

Wielu z widzów na pewno zastanawiało się, jak uczestnicy trafią do programu Top model. Oficjalnie w kwietniu produkcja show wystartowała z castingami w formie online. Przy poprzednich edycjach każdy chętny mógł –  jeszcze poza wirtualnym światem - pojawić się przed komisją (złożoną z pracowników produkcji) w wyznaczonym przez TVN miejscu i czasie. Najlepsze osoby były zapraszane na dzień zdjęciowy, gdzie czekała ich prezentacja przed znanymi nam z telewizji jurorami: Marcinem Tyszką, Kasią Sokołowską, Asią Krupą i Dawidem Wolińskim.

Jak słusznie zaobserwowali internauci i redakcja Pudelka nie zawsze początkujący modele o przesłuchaniach dowiadują się z telewizji czy internetu. Istnieją dowody na to, że ostatni z wymienionych jurorów prawdopodobnie znał się z Dominiciem D’Angelicą na kilka miesięcy przed startem Top model...

Panowie mieli spotkać się pierwszy raz w RPA, gdzie projektant wyjechał w lutym na wakacje. Już wtedy Dawid Woliński komentował zdjęcia przystojnemu modelowi. Do dziś zachował się zapis wymiany zdań między nimi. Użyte emotikony oraz zwroty sugerowały, że niedługo Dominic D’Angelica miał pojawić się w Polsce.  Między innymi 30-latek - pisząc „dziękuję Ci” - pokazał, że ćwiczy język polski. Na te słowa projektant odparł, że to dobrze, że model „przygotowuje się...”. W odpowiedzi obywatel Ameryki odesłał kilka znaków przedstawiających polską flagę, sugerującą, że chodzi o odwiedzenie naszego kraju. Na koniec juror Top model potwierdzając to odpisał „Wkrótce!”.

Te i inne przesłanki internauci odebrali jednoznacznie: Dominic D’Angelica, który doszedł aż do finału, został zaproszony do udziału w programie TVN przez jednego z jurorów. Serwis Pudelek poprosił produkcję Top model o komentarz, czy takie zdarzenie faktycznie miało miejsce i czy było mile widziane. Na razie pytanie pozostało bez odpowiedzi.

Co sądzicie na temat tej sprawy? 

Dawid Woliński, Dominic D'Angelica
Fot. screeny z Instagrama Dominica D'Angelica

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.