Dawid Podsiadło, narzeczona Dawida Podsiadło, Ewelina, MT
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Dawid Podsiadło się żeni! Kim jest jego wybranka? Znamy szczegóły uroczystości

Olga Figaszewska 29 września 2017 15:00
Dawid Podsiadło, narzeczona Dawida Podsiadło, Ewelina, MT
Fot. Instagram

W życiu Dawida Podsiadło szykują się naprawdę wielkie zmiany! Artysta planuje ślub! Kim jest jego wybranka? Znamy szczegóły uroczystości!

Zobacz też: Dawid Podsiadło: "Narzeczona budzi mnie w nocy przekleństwami. Uwielbiam jej seanse"

Dawid Podsiadło się żeni!

Dawid Podsiadło nie zachłysnął się sławą, chociaż od czasu „X Factora” w jego życiu zmieniło się wszystko. Ciągłe koncerty, sesje w studiu nagraniowym. Wciąż to rodzina jest dla niego najważniejsza! Jak donosi „Fakt”, wokalista postanowił zaplanować ślub i wesele. Ponad rok temu oświadczył się swojej ukochanej, Ewelinie.


Niedawno para przeprowadziła się do Warszawy. W stolicy żyje się im dużo łatwiej, ale Dawid ucieka od blichtru miasta. Uroczystość odbędzie się w rodzinnych stronach muzyka, a na gości czekają niezwykłe atrakcje. Dawid pochodzi z Dąbrowy Górniczej. „Jest romantykiem i stawia na naturę. Ceremonia odbędzie się więc w rejonach jury krakowsko-częstochowskiej. Możliwe, że jedną z atrakcji będzie turniej rycerski, w którym będą mogli wziąć udział goście”, mówi osoba z otoczenia gwiazdy. Przyjaciół i znajomych artysty dziwi tak szybka decyzja o stabilizacji i założeniu rodziny. Większość z nich przekonuje go, że na tak wielkie zmiany przyjdzie jeszcze czas. Jednak w tej kwestii Dawid ma własne zdanie i trudno go przekonać do czegokolwiek, jest tradycjonalistą.


„Jest osobą bardzo wierzącą. Zaręczył się w zeszłym roku i ślub to dla niego naturalna kolej rzeczy. Przerwa od show-biznesu, którą sobie zrobił kilka miesięcy temu dobrze na niego wpłynęła, bo poukładał sobie kilka rzeczy w głowie. Teraz chce pielęgnować i rozwijać życie rodzinne z ukochaną”, dodaje źródło „Faktu”.

Zobacz też: „Ja, pryszczata Baba-Jaga? Bawi mnie to”. Dawid Podsiadło kończy 24 lata

Kim jest wybranka Dawida Podsiadło?


Wciąż niewiele wiemy o życiowej partnerce wokalisty. W rozmowie z Romanem Praszyńskim dwa lata temu, mówił tak o swojej wybrance: „Mieszkam ze swoją narzeczoną, która dużo mówi przez sen. Czasami wyrywa mnie ze snu jej głos pełen napięcia. Czasem przeklina i to jest bardzo zabawne. Najlepsza rzecz na świecie. Uwielbiam jej seanse”.

Dawid Podsiadło rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym i zamieszcza zdjęcia ze swoją narzeczoną na Instagramie. Z Eweliną są parą od 7 lat. Dziewczyna skończyła studia magisterskie, a tematem jej pracy były gry komputerowe. „Przyjechała do Warszawy mnie wspierać, spędzamy miło chwile i Ewelina bardzo mi pomaga w "show-biznesie". Wspiera mnie, gdy jestem zmęczony, mówi mi miłe rzeczy i fajnie, że trafiłem na taką osobę tak wcześnie”, mówił w rozmowie z Party.pl rok temu.

Myślicie, że decyzja o ślubie została podjęta zbyt pochopnie?

Polecamy też: „Czuję się strasznie przygnębiony i zagubiony’’. Czy Dawid Podsiadło ma depresję?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.