Dawid Podsiadło, narzeczona Dawida Podsiadło, Ewelina, MT
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Dawid Podsiadło się żeni! Kim jest jego wybranka? Znamy szczegóły uroczystości

Olga Figaszewska 29 września 2017 15:00
Dawid Podsiadło, narzeczona Dawida Podsiadło, Ewelina, MT
Fot. Instagram

W życiu Dawida Podsiadło szykują się naprawdę wielkie zmiany! Artysta planuje ślub! Kim jest jego wybranka? Znamy szczegóły uroczystości!

Zobacz też: Dawid Podsiadło: "Narzeczona budzi mnie w nocy przekleństwami. Uwielbiam jej seanse"

Dawid Podsiadło się żeni!

Dawid Podsiadło nie zachłysnął się sławą, chociaż od czasu „X Factora” w jego życiu zmieniło się wszystko. Ciągłe koncerty, sesje w studiu nagraniowym. Wciąż to rodzina jest dla niego najważniejsza! Jak donosi „Fakt”, wokalista postanowił zaplanować ślub i wesele. Ponad rok temu oświadczył się swojej ukochanej, Ewelinie.


Niedawno para przeprowadziła się do Warszawy. W stolicy żyje się im dużo łatwiej, ale Dawid ucieka od blichtru miasta. Uroczystość odbędzie się w rodzinnych stronach muzyka, a na gości czekają niezwykłe atrakcje. Dawid pochodzi z Dąbrowy Górniczej. „Jest romantykiem i stawia na naturę. Ceremonia odbędzie się więc w rejonach jury krakowsko-częstochowskiej. Możliwe, że jedną z atrakcji będzie turniej rycerski, w którym będą mogli wziąć udział goście”, mówi osoba z otoczenia gwiazdy. Przyjaciół i znajomych artysty dziwi tak szybka decyzja o stabilizacji i założeniu rodziny. Większość z nich przekonuje go, że na tak wielkie zmiany przyjdzie jeszcze czas. Jednak w tej kwestii Dawid ma własne zdanie i trudno go przekonać do czegokolwiek, jest tradycjonalistą.


„Jest osobą bardzo wierzącą. Zaręczył się w zeszłym roku i ślub to dla niego naturalna kolej rzeczy. Przerwa od show-biznesu, którą sobie zrobił kilka miesięcy temu dobrze na niego wpłynęła, bo poukładał sobie kilka rzeczy w głowie. Teraz chce pielęgnować i rozwijać życie rodzinne z ukochaną”, dodaje źródło „Faktu”.

Zobacz też: „Ja, pryszczata Baba-Jaga? Bawi mnie to”. Dawid Podsiadło kończy 24 lata

Kim jest wybranka Dawida Podsiadło?


Wciąż niewiele wiemy o życiowej partnerce wokalisty. W rozmowie z Romanem Praszyńskim dwa lata temu, mówił tak o swojej wybrance: „Mieszkam ze swoją narzeczoną, która dużo mówi przez sen. Czasami wyrywa mnie ze snu jej głos pełen napięcia. Czasem przeklina i to jest bardzo zabawne. Najlepsza rzecz na świecie. Uwielbiam jej seanse”.

Dawid Podsiadło rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym i zamieszcza zdjęcia ze swoją narzeczoną na Instagramie. Z Eweliną są parą od 7 lat. Dziewczyna skończyła studia magisterskie, a tematem jej pracy były gry komputerowe. „Przyjechała do Warszawy mnie wspierać, spędzamy miło chwile i Ewelina bardzo mi pomaga w "show-biznesie". Wspiera mnie, gdy jestem zmęczony, mówi mi miłe rzeczy i fajnie, że trafiłem na taką osobę tak wcześnie”, mówił w rozmowie z Party.pl rok temu.

Myślicie, że decyzja o ślubie została podjęta zbyt pochopnie?

Polecamy też: „Czuję się strasznie przygnębiony i zagubiony’’. Czy Dawid Podsiadło ma depresję?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.