Dawid Podsiadło, VIVA! Listopad 2015
Fot. Łukasz Ziętek
O TYM JEST GŁOŚNO

Nie zgadniecie, co Dawid Podsiadło przekazał na licytację WOŚP. Tego jeszcze nie było!

Wygraną artysta dostarczy osobiście

Rafał Kowalski 8 stycznia 2019 14:13
Dawid Podsiadło, VIVA! Listopad 2015
Fot. Łukasz Ziętek

Kolejne gwiazda po Małgorzacie Rozenek, Radosław Majdanie i Katarzynie Tusk przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy coś od siebie. Tym razem gadżet, który zostanie wylicytowany, został oddany przez Dawida Podsiadłę. Artysta nie zdecydował się jednak sprezentować fanom swojej płyty czy zdjęcia z autografem a coś znacznie bardziej nieoczywistego. Do tej pory jesteśmy w szoku…

Dawid Podsiadło dla WOŚP 2019 – szczegóły aukcji Allegro

Okazuje się, że piosenkarz postanowił przekazać na aukcję… kiosk! To prawdziwa budka, z którą wokalista jeździł po całej Polsce w trakcie promocji nowego krążka. Zdjęcie gadżetu pojawiło się na stronie Charytatywni Allegro, gdzie trwa licytacja. „To jest Małomiasteczkowy Kiosk. Mogliście mnie widzieć w nim jak sprzedawałem draże Korsarze pod Pałacem Kultury i Nauki oraz na Małomiasteczkowej Trasie. Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam”, napisał Dawid Podsiadło w sieci.

Wokalista dodał też, że trzeba spełnić jeden warunek, by stać się właścicielem wyjątkowego kiosku. „Nie dostarczamy kiosku do mieszkań i przyczep kempingowych. Musisz mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym możemy go ustawić takim specjalnym dźwigiem”, czytamy na stronie Allegro, która współpracuje z fundacją Jerzego Owsiaka.

Pierwsi chętni są gotowi zapłacić za gadżet od Podsiadły trochę ponad 1000 złotych. Aukcja trwa aż do końca stycznia, jesteśmy więc pewni, że kwota ostateczna będzie o wiele wyższa.

Wyniki sprzedaży płyty Małomiasteczkowy

Trzeci album studyjny Dawida Podsiadły zatytułowany Małomiasteczkowy swoją premierę miał 19 października ubiegłego roku. Płyta zadebiutowała na 1. Miejscu listy sprzedaży OLIS, a już po 2 miesiącach uzyskała status potrójnej platyny. Klipy do piosenek Małomiasteczkowy i Nie ma fal także osiągnęły ogromny sukces. Zanotowały one kolejno 26 i 22 milionów wyświetleń.

26-latek ma również powody do zadowolenia jeśli chodzi o trasę koncertową promującą album. Jej pierwszą część obejrzało łącznie 100 tysięcy osób. Chętnych na bilety było tak wielu, że w Warszawie Podsiadło zagrał na Torwarze aż czterokrotnie. Tak duży sukces sprzedażowy skłonił piosenkarza i jego zespół do ogłoszenie drugiej części trasy. Tym razem wokalista w ramach Wielkomiejski Tour chce odwiedzić minimum 31 mniejszych polskich miasteczek, w tym Chodzież, Żyrardów, Ełk czy Kutno. Niestety, wszystkie wejściówki sprzedały się w 4 minuty od rozpoczęcia internetowej sprzedaży.

Dziś przed Dawidem Podsiadło kolejna szansa na wyróżnienie. Artysta nominowany jest w konkursie Paszporty Polityki w kategorii muzyka popularna. Czy piosenkarz wygra statuetkę? Przekonamy się po godzinie 20:15 na antenie TVN. Trzymacie kciuki? Nie zapomnijcie też o licytacji… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alicja Doligalska (@alicjadoligalska)

Dawid Podsiadło, VIVA!, listopad 2015, 23/2015
Fot. Łukasz Ziętek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?