Dawid Kubacki
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Oto najsłodsza fanka Dawida Kubackiego! Skoczek pokazał urocze zdjęcie córki

Mała Zuzanna podbija serca kibiców

Ksenia Krasko 17 stycznia 2021 14:59
Dawid Kubacki
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER

Dawid Kubacki nie tylko odnosi sukcesy sportowe, ale i spełnia się w życiu prywatnym. Pod koniec grudnia zeszłego roku skoczek narciarski po raz pierwszy został ojcem – wraz z żoną Martą powitali na świecie córeczkę. Dumni rodzice nie ukrywają swojej radości, a zdjęcia dziewczynki pojawiają się na ich portalach społecznościowych. Najnowsza fotografia jest najlepszym dowodem na to, że mała Zuzia będzie największą fanką swojego utalentowanego taty. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Dawid Kubacki pokazał córkę na zdjęciu na Instagramie

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Andrzej Stękała zajęli wczoraj drugie miejsce w konkursie drużynowym w Zakopanem. „Było dość loteryjnie, różnie można było trafić, więc jak na takie warunki możemy się bardzo cieszyć. To wywalczone drugie miejsce, a nie przegrane pierwsze, bo równie dobrze mogło trafić na każdego z nas, na dwóch i wtedy byśmy w ogóle nie cieszyli się z podium. Myślę, że radość będzie po tym konkursie”, mówił tuż po zawodach Kubacki, cytowany przez portal sport.onet.pl.

To wyjątkowy czas dla sportowca nie tylko ze względu na sukcesy na stoku. Od kilku tygodni sprawdza się w nowej dla siebie roli ojca, i chociaż nie miał jeszcze czasu nacieszyć się córeczką, z pewnością już wkrótce to się zmieni.

Największym wsparciem skoczka jest jego żona, Marta Majcher-Kubacka, i to właśnie ona zrobiła urocze zdjęcie dziewczynki, które podbiło serca kibiców. Na fotografii mała Zuzanna „trzyma kciuki” za sukces taty, jak podpisał je sam sportowiec.

To zdecydowanie najsłodsza fanka Dawida Kubackiego, prawda? 

Dawid Kubacki, córka Zuzanna
Fot. SCREEN INSTAGRAM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!