Dariusz K., Dariusz Krupa, 15.02.2016
Fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Była żona Dariusza K. po raz kolejny została matką

Ujawniła, że były partner Edyty Górniak nie utrzymuje kontaktu ze swoimi dziećmi

Sabina Zięba 1 lipca 2020 07:00
Dariusz K., Dariusz Krupa, 15.02.2016
Fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Ciężko uwierzyć, że od tragedii spowodowanej przez Dariusza Krupę minęło już sześć lat. Niespodziewany wypadek samochodowy na jednej z warszawskich ulic, ujawnił jego problemy z narkotykami i przekreślił dalszą karierę muzyka. Owy incydent sprawił także, że stracił szansę na normalne życie rodzinne. Teraz jego była żona, Izabela Adamczyk, urodziła kolejne dziecko i ujawniła, że mężczyzna nie interesuje się swoją córką. Czy wkrótce to się zmieni?

Relacje Dariusza K. z dziećmi

Po głośnym i burzliwym związku Dariusza K. z Edytą Górniak, producent muzyczny związał się z Izabelą Adamczyk. Para poznała się na jednej z warszawskich imprez i postanowiła założyć rodzinę. W 2011 roku (rok po rozwodzie z diwą) przyszła na świat ich córka, Lea. Wydawało się, że są ze sobą szczęśliwi i nawet się pobrali, lecz w 2014 roku muzyk spowodował tragiczny wypadek, zabijając na pasach pod wpływem kokainy oraz alkoholu 63-letnią kobietę. Trzy lata później został prawomocnie skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Wówczas Adamczyk wniosła pozew o rozwód oraz dokument ograniczający kontakty Dariusza K. z Leą. 

Jego areszt został jednak skrócony. Kilkanaście dni temu okazało się, że pod koniec kwietnia tego roku Dariusz K. został przedterminowo zwolniony z więzienia. Ma znaleźć zatrudnienie oraz nie może mieć żadnej styczności z narkotykami. Wydawałoby się, że od tego czasu nawiąże ponownie kontakt ze swoimi dziećmi. Nic takiego się jednak nie stało.

Ostatnio informator Super Expressu, nawiązując do Allana, syna muzyka ze związku z Górniak, ujawnił: „Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma”. Teraz okazuje się, że w podobnej sytuacji jest również Adamczyk. Córka Krupy dziś ma już 9 lat i nie tak dawno jej mama cieszyła się z zakończenia roku szkolnego na Instagramie. Wiadomo, że Dariusz nie interesuje się jej losem.

Na szczęście Lea ma naprawdę świetną rodzinę. Po rozwodzie z muzykiem, Izabela w zeszłym roku szczęśliwie związała się bowiem z Pawłem Stypką. Teraz media obiegła informacja, że ich rodzina się powiększyła i modelka została po raz kolejny mamą - tym razem małej Helenki. Wspólnie z partnerem wychowuje także 18-letnią córkę z poprzedniego związku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia!  

Izabela Adamczyk

Izabela Adamczyk-Krupa

Dariusz Krupa śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na pasach w lipcu 2014 roku

Dariusz Krupa w sądzie

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.