Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Qczaj opowiada, co najbardziej lubi robić ze swoim partnerem oraz ocenia parę jednopłciową w „Tańcu z Gwiazdami"

Czy żałuje, że w jego edycji nie było takiej inicjatywy?

Karol Sowa 13 września 2022 10:05
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Obecnie Daniel Qczaj jest w szczęśliwym związku z Tomaszem Nakielskim. Przypomnijmy, że w 2019 roku ulubiony trener i motywator zdobył sympatię telewidzów w „Tańcu z Gwiazdami”. Jego taneczną partnerką była wówczas Paulina Biernat. Niedawno ulubieniec internautów został zapytany o pierwszą parę jednopłciową w najnowszej edycji popularnego show oraz o to, co lubi robić ze swoim partnerem. 

Daniel Qczaj ocenia parę jednopłciową w „Tańcu z Gwiazdami” 

W ostatniej rozmowie z Plejadą popularny trener został zapytany o to, czy kibicuje Jackowi Jelonkowi oraz jego partnerowi. „Ostatni odcinek obejrzałem i zaskoczyli mnie. Naprawdę super zatańczyli tango. Bardzo im kibicuję. Zresztą tyle jest fajnych osób teraz w tej edycji, że trudno jednej parze kibicować. Wspieram ich wszystkich, bo wiem jak trudny jest ten program”, słyszymy w wywiadzie.

Qczaj dodał również, że żałuje, że nie było takiej inicjatywy, gdy on brał udział w popularnym show. „Bardzo się cieszę, że jest taka para. Bardzo żałuję, że w mojej dziewiątej edycji nie było, chociaż moją partnerkę taneczną kocham do dzisiaj”, mówił.  

Motywator nie kryje swojego zadowolenia, że w końcu głos środowiska LGBTQ+ jest coraz bardziej słyszalny. „To świetny pomysł, że taka para pojawiła się w programie. My, mówię tutaj o osobach LGBT+, jesteśmy częścią tego świata. Tańczymy, leczymy ludzi, uczymy w szkołach, jeździmy tramwajami, autobusami, występujemy w zawodach kulturystycznych, gramy w teatrze, ponieważ jesteśmy częścią tego świata”, dodawał. 

CZYTAJ TEŻ: Marcin Hakiel dodał kolejne zdjęcie z nową partnerką. Pod fotografią możemy przeczytać wymowny opis

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Co Daniel Qczaj robi w wolnych chwilach ze swoim partnerem? 

W tej samej rozmowie odpowiedział również, czy chciałby kiedyś spróbować zatańczyć w parze jednopłciowej. W odpowiedzi mogliśmy usłyszeć: „Myślę, że tak. Teraz akurat mam taką sytuację w życiu, że jestem z tancerzem i nawet kiedyś gadaliśmy o tym, że ale by było fajnie razem zatańczyć”, opowiadał. Co ciekawe, Qczaj bardzo lubi tańczyć w domowym zaciszu. Nie ukrywa, że od czasu do czasu tańczy ze swoim partnerem. „My uwielbiamy tańczyć. Tomek się bardziej śmieje ze mnie, ponieważ mówi, że jestem słodki, jak tańczę. Lubimy się dzielić z ludźmi pozytywną energią, emocjami. To też jest bardzo potrzebne. Ja się bardzo cieszę, że para jednopłciowa została przyjęta bardzo pozytywnie i to jest fajne”, mówił w rozmowie z Plejadą. 

Qczajowi i jego partnerowi życzymy samych wspaniałych chwil w życiu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bujakiewicz we łzach, Oliwia wspomina śmierć matki. Już jest poruszający zwiastun filmu o Annie Przybylskiej

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

TAGI #Qczaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.