Robert Lewandowski, main topic
Fot. Instagram @vistula
O NIM JEST GŁOŚNO

Najlepiej wykształcony zawodnik Bayernu Monachium! Robert Lewandowski obronił kolejny stopień zawodowy

Damian Duda 9 października 2017 14:00
Robert Lewandowski, main topic
Fot. Instagram @vistula

 

Świetny piłkarz, przykładny mąż, opiekuńczy ojciec, a do tego... pilny student! Wczorajszy mecz Polski z Czarnogórą nie przeszkodził Robertowi Lewandowskiemu w obronie pracy licencjackiej. Od dziś piłkarz może pochwalić się nowym stopniem zawodowym.

 

Przeczytaj też: Nieruchomości, portal ślubny, dom mediowy... Zobaczcie, jak Robert Lewandowski inwestuje swoje pieniądze!

Robert Lewandowski — studia

W poniedziałek piłkarz obronił pracę licencjacką w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. „Bardzo dobrze poszło, jestem bardzo zadowolony’’, wyznał Lewandowski w rozmowie z reporterem TVN24. Napastnik dodał, że miał same piątki. Dziennikarz stacji porozmawiał z matką Roberta, Iwoną Lewandowską, która przyznała, że jest bardzo dumna ze swojego syna. Reporterzy dopytywali ją, co dalej z edukacją Roberta. „Wszystko w swoim czasie”, skwitowała matka piłkarza. Iwona Lewandowska stwierdziła, że „trzeba mieć poukładane w głowie, jeżeli to współdziała, to wtedy mamy to, co mamy. Czyli jedziemy do Rosji’’, wyznała matka piłkarza. 

 

Według ekspertów Lewandowski po obronie pracy licencjackiej jest najlepiej wykształconym zawodnikiem Bayernu Monachium. Tylko nieliczni piłkarze w tym klubie mogą pochwalić się w ogóle maturą – m. in. Mueller, Vidal, Thiago oraz oczywiście Polak. „Robert studiuje wychowanie fizyczne w sporcie o specjalizacji trenersko-menedżerskiej. Po zakończeniu kariery będzie mógł myśleć o tym, aby zostać szkoleniowcem”, powiedział kilka tygodni temu jeden z wykładowców uczelni, Sławomir Wilk, w rozmowie z „Super Expressem”. 

Nie daleko pada jabłko...

Robert poszedł w ślady swoich rodziców, którzy z wykształcenia również byli wuefistami. „Tak naprawdę mam łatwiej niż inni, bo temat znam od podszewki, wystarczy trochę jeszcze poczytać, podszkolić się. Nie chcę się chwalić, ale wiedzę, jaką zyskałem przez te lata gry w piłkę na wysokim poziomie, trudno byłoby zdobyć, studiując tylko podręczniki”, powiedział piłkarz w rozmowie z tygodnikiem „ABC”.

 

Robert Lewandowski
Fot. Facebook

 

Robert Lewandowski, kampania Vistula jesień-zima 2017/18
Fot. Materiały prasowe

 

Robert Lewandowski, kampania Vistula jesień-zima 2017/18
Fot. Materiały prasowe

 

Przeczytaj też: Nie tylko najlepiej zarabiający piłkarz, ale również... świetny inwestor! Robert Lewandowski założył dom mediowy

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.